Білл Ворд хвалить Ларса Ульриха: «Я думаю, що він абсолютно неймовірний»

Барабанщик гурту «Black Sabbath» Білл Ворд (Bill Ward)

Барабанщик гурту «Black Sabbath» Білл Ворд (Bill Ward) присвятив свіжий випуск свого радіошоу «Rock 50» своєму колезі по цеху – барабанщику вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларсу Ульріху (Lars Ulrich).

Ось що Білл Ворд заявив у своєму монолозі:

«Правильний звук у нього в крові. Мені дуже подобається стиль його гри. Багато в чому я бачу паралелі між тим творчим шляхом, що пройшов я і шляхом Ларса. З роками я перестав з усіма змагатися і навчився просто використовувати ті здібності, що дала мені природа. Вважаю, що і він досяг того ж рівня з віком. Його барабани підштовхнули Металіку до самого передового краю металевого руху, тому він гідний усіляких похвал. Кожному барабанщику-початківцю є чому повчитися, практикуючи його партії».


Після програвання в ефірі кількох пісень гурту «Metallica», зокрема «Enter Sandman», «Master Of Puppets» та «Until It Sleeps» Ворд додав:

«У кожній із цих композицій є певні місця з точки зору барабанної техніки, яких раніше просто не існувало. Саме Ларс додумався зіграти настільки оригінальним способом, і тепер його багато хто копіює. Я обожнюю Ларса. Я думаю, що він просто неймовірний».


«Знаєте, на початку 1980-х, коли я залишив склад «Black Sabbath», намагався зав’язати з наркотою і випивкою, і, так би мовити, відкривав нову сторінку у власному житті, я постійно шукав у музичному світі щось нове і цікаве. І одного разу я почув парочку ранніх платівок Металіки, а потім ще вийшов «Чорний альбом». Я був абсолютно вражений… Ця робота справила на мене таке ж сильне враження, як справив свого часу «Білий альбом» гурту «The Beatles».

 

«Rock 50» by Bill Ward from «Black Sabbath»: