Роберт Трухільйо згадує гастролі з «Pantera» понад три десятиліття тому: «Це був важливий момент для мене»

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

У нещодавньому інтерв’ю для програми “Ozzy’s Boneyard” на радіо «SiriusXM» басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) поділився спогадами про те, як він гастролював з гуртом «Pantera» більше трьох десятиліть тому, коли був учасником каліфорнійського треш/панк-гурту «Suicidal Tendencies», що на той момент вже давно існував.

Роберт сказав:

«Тоді, я хочу сказати, у 1990 або 91 році – це було так давно. Можливо, це був 89-й рік. Я не знаю. Це було дуже давно. Філу [Ансельмо, фронтмен «Pantera»] тоді було 22. Так що давайте прикинемо. Але [дебютний альбом «Pantera» на лейблі] «Cowboys From Hell» щойно вийшов. І це були «Suicidal Tendencies», «Exodus» і «Pantera», які гастролювали разом.

Спочатку, коли я почув назву «Pantera», я автоматично подумав: “Зачекайте. Що це за гурт?”, не маючи жодного уявлення про те, наскільки вони були важкими і крутими, і наскільки енергійними на сцені»,

– зізнався Роберт Трухільйо.

«Це був важливий момент для мене, тому що це був один із моїх попередніх турів із «Suicidal Tendencies». А ще [це було] в ті часи, коли ви спілкувалися і зближувалися з іншими гуртами. Якщо у вас були вихідні, ви збиралися разом. І ми ділилися музикою, слухали різні касети і відчували якусь атмосферу…

Я пам’ятаю, що у Філа були перші демо-касети, про які я коли-небудь чув… здається, це були «Exhorder»; потім у тебе було демо [Red Hot] «Chili Peppers»; а потім у тебе був «Mr. Bungle» – усі ці ексцентричні, трохи божевільні альтернативні гурти, починаючи від супер-хеві і закінчуючи альтернативним фанк-металом і все таке. Тож це був захоплюючий час бути в цьому турі з «Pantera».


Говорячи про відносини «Metallica» та «Pantera», які почалися ще до того, як Філ Ансельмо приєднався до гурту, барабанщик Металіки Ларс Ульріх (Lars Ulrich) сказав:

«Ми познайомились з братами під час туру «Ride The Lightning» і подружилися з ними. Це було в Далласі у 1622 році чи десь так? Це було близько 400 років тому. Ми, звичайно, любили їх обох, і у них там була група, і ми бачилися з ними кожного разу, коли проїжджали через Техас. Ми спостерігали, як гурт з роками еволюціонував від більш рокових вібрацій до тієї творчої, унікальної сили, якою вони стали. Тож ми підтримували з ними стосунки протягом десятиліть і десятиліть».


Учасники гурту «Pantera» Філіп Ансельмо (Philip Anselmo) та Рекс Браун (Rex Brown), а також Закк Вайлд (Zakk Wylde) (Ozzy Osbourne, «Black Label Society») і Чарлі Бенанте (Charlie Benante) («Anthrax») стануть хедлайнерами низки великих фестивалів у Південній Америці, Азії, Північній Америці та Європі, а також влаштують кілька власних концертів. Вони також підтримають гурт «Metallica» у масштабному північноамериканському стадіонному турі у 2023 і 2024 роках.

У грудні 2022 року «Pantera» відіграли сім концертів у Мексиці та Південній Америці, а наприкінці березня 2023 року стали хедлайнерами японського фестивалю Loud Park.