Новий саундтрек від гурту Металіка

Фільм «A Day In The Life...»

Музиканти вокально-інструментального ансамблю «Metallica» написали саундтрек і засвітилися в одному з епізодів нового фільму, присвяченого такому популярному виду спорту, як серфінг. Картину під назвою «A Day In The Life…» («Один день з життя…») можна буде знайти в магазинах, що торгують DVD-продукцією, вже цієї осені.

Матеріал для фільму «A Day In The Life…» знімався по всьому світу. Хроніка «Одного дня з життя…» представляє світ серфінгу під абсолютно новим кутом, за допомогою коротких замальовок розповідаючи про життя спортсменів-серфінгістів. Відео дає можливість побачити всю красу серфінгу – як із землі так і з водної поверхні. Зокрема, використані під час зйомок спеціальні камери, дають змогу відчути себе в центрі подій, нібито сам глядач перебуває на дошці посеред океану.

До чого ж тут Металіка? Річ у тім, що учасники гурту гітарист Кірк Гемметт (Kirk Hammett) і басист Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) самі давно є завзятими серфінгістами і не втрачають можливості осідлати хвилю на дозвіллі. Крім написання саундтреку і зйомок в епізодах, Кірк Гемметт також узяв участь в оформленні обкладинки – на ній розміщено його зображення.