Студенти-протестувальники перервали виступ Ларса Ульріха. Відео

Студенти-протестувальники перервали виступ Ларса Ульріха

На початку березня поточного 2016 року, барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) проводив захід, присвячений культурній спадщині округу Затоки Сан-Франциско в залі Zellerbach Hall на кампусі Університету Каліфорнії, Берклі (University of California, Berkeley). Однак усе пішло не так, як хотілося б – студенти, які протестували проти поганих умов роботи для університетських співробітників, ледь повністю не зірвали захід.

Відомо, що серед учасників заходу були сам Ульріх та його батько, 87-річний Торбен Ульріх, який активно продовжує творчу діяльність, а також Марк Беніофф (Marc Russell Benioff), засновник сайту Salesforce.com. Про те, що на заході будуть протестувальники, було відомо заздалегідь. Ларс Ульріх на самому початку запропонував висловитися всім охочим – що і зробив один із протестувальників. Після цього захід продовжився, як і було заплановано.

Однак у якийсь момент почалася бійка, один зі студентів піднявся на сцену і напав на Беніоффа, після чого його скрутив поліцейський. ЗМІ вже назвали цю акцію “насильство під маскою протесту”.