Роб Гелфорд вважає, що Металіка зовсім не є пафосною

Фронтмен гурту «Judas Priest» Роб Гелфорд (Rob Halford)

Фронтмен гурту «Judas Priest» Роб Гелфорд (Rob Halford) дав нове інтерв’ю виданню Ultimate Classic Rock, в якому обговорив свій виступ на фестивалі Power Trip, де його гурт виступав разом з вокально-інструментальним ансамблем «Metallica».

Під час інтерв’ю рокер підкреслив щирість фронтмена Металіки Джеймса Гетфілда (James Hetfield). Гелфорд пригадав, як учасники гурту «Metallica» дивилися їхній сет під час фестивалю, як він спілкувався з Гетфілдом

«День, подія — це сотні тисяч людей, які були там»,

— сказав Гелфорд.

«Це був просто такий гарний обмін. Усі хлопці з «Metallica» були попереду, і вони прийшли потусити з нами після шоу. Була вся ця дружба і вся ця товариськість. Усі гурти, які виступали на Power Trip, ми всі знаємо один одного, і всі ми жили дуже схожим життям. Це як сімейне середовище, де ви всі пов’язані. Ви дивитесь один на одного і знаєте, що ви робите, ви знаєте, де ви були, і ви знаєте досвід, який у вас був. Тому що всі музиканти мають дуже, дуже схожий життєвий досвід. Тож це було чудово, розумієте?»


Відповідаючи на питання, чи був у нього, як і у Металіки, подібний шанс поспостерігати за іншими гуртами, Роб відповів:

«Я був і зовні і зсередини. У мене було так багато справ із записом. Бо, як відомо, календар завжди заповнений. Я хотів побути там ці три дні. Очевидно, це зробила Металіка. Я говорив про це з Джеймсом. «Ні, ми б ні за що не пропустили цього. Ми бачили всіх». Я б хотів, щоб у мене була така можливість. Хочу ще раз підкреслити це: ось найбільша метал-група у світі, і вони попереду [спостерігають за групами як фанати]. Повітряна гітара та хеві-метал роги [heavy metal horns] у повітрі разом з усіма фанатами. Вони найдивовижніші люди в бізнесі».


Роб Гелфорд поділився своїм захопленням Металікою, особливо тим, що вона не є пафосною та не страждає на синдром зіпсованої рок-зірки 80-х:

«Це більше не 80-ті: “Я не сяду в лімузин, тому що в ньому на два градуси тепліше”. Нічого подібного! (Сміється) Ці хлопці такі справжні, красиві та турботливі. Це те, що я в них люблю. Вони дбайливо ставляться не тільки один до одного, але й до інших гуртів, від яких вони фанатіють. Для «Metallica» це дуже реальна річ».


Колега Роба по гурту Річі Фолкнер (Richie Faulkner) поділився схожими почуттями про нещодавню присутність Металіки на виступі «Judas Priest», зазначивши, що Джеймс (James Hetfield) і Кірк (Kirk Hammett) не втратили “пристрасть до гуртів, які вони люблять”. Він додав:

«Metallica» – знову ж таки, я говорю про залучення людей. Вони свого роду перейшли у мейнстрім, як жоден інший метал-гурт, я думаю. Вони несуть метал у маси у величезних масштабах, і ви можете тільки дивитися на них як на джерело натхнення. Наприклад, на те, як вони роблять речі і як вони поводяться, не з музикою, а з гуртом, що вони роблять у плані продюсування і як вони роблять відео, і вони завжди були попереду всіх».