Компанія Super7 випустила нову версію фігурки Кліффа Бертона

Metallica's Cliff Burton ReAction figure by Super7

Компанія Super7 випустила третю версію своєї фігурки басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кліффа Бертона (Cliff Burton).

Комплект включає в себе:

  • фігурка Кліффа Бертона в масштабі 3¾ дюйма у рваних джинсах, чорній футболці та фланелевій сорочці;
  • чорна бас-гітара;
  • ін’єкційний пластик і фарба.

В описі до іграшки йдеться:

«Перед своєю передчасною смертю в 1986 році Кліфф Бертон надав звучання свого громоподібного басу знаковому альбому «Master of Puppets» гурту «Metallica» і допоміг створити один з найбільших творів в історії хеві-металу! Ця 3,75-дюймова шарнірна фігура Cliff Burton ReAction зображує легендарного басиста у відповідних епосі рваних джинсах, чорній футболці та фланелевій сорочці, а в комплекті з нею йде бас-гітара. Завдяки співпраці з родиною Бертонів, виручка від продажу цієї фігурки піде на користь Фонду музичних стипендій Кліффа Бертона. Доступна на сайті Super7.com!»


 

Фігурка Кліффа Бертона доступна для замовлення на сайті super7.com та metallica.com.


Компанія Super7 випустила нову версію фігурки Кліффа Бертона

Компанія Super7 випустила нову версію фігурки Кліффа Бертона


Кліффа запросили приєднатися до Металіки у 1982 році після того, як гурт побачив його виступ з його тодішнім гуртом «Trauma». Басист не хотів переїжджати до Лос-Анджелеса, де тоді базувалася «Metallica», тому вони вирішили переїхати до Сан-Франциско, щоб Бертон приєднався до Металіки.

Бертон грав на перших трьох студійних альбомах Металіки – «Kill ‘Em All», «Ride The Lightning» і «Master Of Puppets» – і був співавтором таких класичних пісень, як «Ride The Lightning», «For Whom The Bell Tolls», «Fade To Black», «Creeping Death» і «Master Of Puppets».

Бертон загинув у трагічній аварії гастрольного автобуса у 1986 році. В тому ж році Бертона у гурті «Metallica» замінив Джейсон Ньюстед (Jason Newsted), який залишався у складі до 2001 року. Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) приєднався до Металіки у 2003 році і залишається в складі гурту.