Учасники Металіки насолоджуються виступом гурту «Judas Priest» на фестивалі Power Trip

Не кожен день випадає нагода побачити виступ вокально-інструментального ансамблю «Metallica» наживо. Але ще рідше випадає нагода відриватися пліч-о-пліч з учасниками Металіки, дивлячись на виступ свого іншого улюбленого гурту.

Фанати, які відвідали фестиваль Power Trip цими вихідними, мали таку можливість, коли помітили Джеймса Гетфілда (James Hetfield) і Кірка Гемметта (Kirk Hammett) у натовпі під час виступу гурту «Judas Priest» у суботу, 7 жовтня 2023 року.

Можна з упевненістю стверджувати, що Кірк Гемметт і Джеймс Гетфілд отримали величезне задоволення від часу, проведеного на Power Trip протягом цього виступу.

Джеймс Гетфілд (James Hetfield) і Кірк Гемметт (Kirk Hammett)


Соціальні мережі заполонили фотографії та відео, на яких учасники гуртів, що брали участь у фестивалі Power Trip, спілкуються та насолоджуються виступами один одного. Однак мало що привернуло стільки уваги, ніж фото і відео, на яких учасники гурту «Metallica», Джеймс Гетфілд і Кірк Гемметт насолоджуються моментом і повністю занурюються у виступ «Judas Priest».

Один з відвідувачів фестивалю зняв на відео, як Гетфілд відривається під пісню «Living After Midnight» з альбому «Judas Priest» 1980 року з назвою «British Steel».

 

 

На зображенні, розміщеному безпосередньо в офіційному акаунті Металіки в Instagram, зображені Гетфілд і Гемметт, які насолоджуються виступом «Judas Priest». Пост підписаний “Pounding the world like a battering ram”, тому можна з упевненістю припустити, що вони слухали пісню «Rapid Fire» (також з альбому «British Steel») коли був зроблений знімок.

 

Сет гурту «Judas Priest» був доповнений безліччю інших класичних композицій з їхнього каталогу, серед яких «You’ve Got Another Thing Coming», «Painkiller», «Turbo Lover», «Breaking the Law» і «Metal Gods».


«Judas Priest», безперечно, справили глибокий вплив на гурт Металіка, що призвело до кількох спільних виступів двох культових гуртів протягом багатьох років. Зокрема, Роб Гелфорд (Rob Halford), фронтмен гурту «Judas Priest», неодноразово приєднувався до «Metallica» на сцені, щоб виконати потужний гімн свого гурту «Rapid Fire».

Крім того, у 2021 році Кірк Гемметт зробив незабутній виступ разом з «Judas Priest», додавши свою гітарну майстерність до їхнього відомого каверу на пісню Fleetwood Mac «The Green Manalishi (With The Two Prong Crown)». 

Фестиваль Power Trip, який відбувся 6, 7 і 8 жовтня 2023 року у клубі Empire Polo Club в Індіо, штат Каліфорнія (Indio, California), зібрав шість культових гуртів:  «Metallica», «Judas Priest», «Iron Maiden», «AC/DC», «Tool» і «Guns N’ Roses».