Роберт Трухільйо про новий альбом: «Наразі все перебуває в стадії опрацювання»

Басиста гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

У свіжому інтерв’ю для часопису «Rock Cellar», басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберта Трухільйо (Robert Trujillo) запитали про те, як просувається написання матеріалу для нового альбому.

«Наразі все перебуває в стадії опрацювання»,

– каже Роберт.

У нас багато ідей, багато заготовок пісень, тож потрібно все це розібрати. Особисто мені дуже подобається те, що ми вже наджемували!»

Трухільйо продовжив:

«Не люблю робити попередні висновки, але принаймні я дуже задоволений тим, що виходить в інструментальному плані. Тож подивимося, куди нас усе це заведе.

Написання пісень для Металіки – це подорож і процес, який займає деякий час. Але в цьому-то й особливість. Металіка любить виношувати пісню, виношувати аранжування».


Роберт також згадав про пристрасть Металіки до написання музики і виступів на концертах:

«Відтоді, як я приєднався до гурту, я відзначив, що як виконавці, Ларс [Lars Ulrich], Джеймс [James Hetfield] і Кірк [Kirk Hammett] по-справжньому насолоджуються написанням музики і виступами. Варто їм взятися за інструмент, як вони знову ніби стають підлітками. Під час спонтанних джемів (це може бути «King Diamond», «Mercyful Fate», «Diamond Head» або «Black Sabbath») їх завжди охоплює радісне збудження, варто їм узятися за інструмент, і те ж саме відбувається, коли народжуються оригінальні ідеї».