Роберт Трухільйо розповів, що вони з Джастіном Ченселлором регулярно обмінювалися жартами з приводу появи нових альбомів

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

У своєму інтерв’ю для радіо «Full Metal Jackie» басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) розповів, що він живе по сусідству з басистом гурту «Tool» Джастіном Ченселлором (Justin Chancellor) і вони регулярно жартують один з одного з приводу виходу нових альбомів їхніх гуртів.

«Джастін, басист «Tool», він мій близький сусід у Санта-Моніці,

– каже Трухільйо.

І ми жартуємо на цю тему. Типу: “Чий альбом скоро вийде? Ну як ваш запис? Я не знаю… а як ваш?».

Новий альбом Металіки «Hardwired… To Self-Destruct» офіційно побачить світ 18 листопада 2016 року, а черговий альбом гурту «Tool» все ще в роботі, при тому, що попередній альбом – «10,000 Days» – було записано 2005-го, а вийшов він 2006 року.

Але Роберт не вважає, що змушувати шанувальників так довго чекати – це погано:

«Так, це зайняло час, але думаю, кінцевий результат говорить сам за себе».

«Hardwired… To Self-Destruct» – це другий студійний альбом гурту «Metallica», у записі якого бере участь Роберт Трухільйо відтоді, як приєднався до Металіки в 2003 році. За його словами, він помітив, що гурт багато в чому просунувся вперед за останні роки:

«Я думаю, що дуже важлива наявність творчої енергії та натхнення – багатьом групам на певному етапі кар’єри починає набридати музика. Багато гуртів звертаються до сторонніх авторів по допомогу, а в нас такого немає. І це все потребує часу. Також ми не раз відволікалися на додаткові проєкти. Знаю, що багатьох фанатів гурту це засмучує. Ми зняли фільм під назвою «Through the Never», записали альбом із Лу Рідом – він був дуже важливий для нас. Ми любимо пробувати щось нове і, іноді нашим шанувальникам подобається результат, іноді – ні. Але це те, чим ми займаємося. Ми пробуємо».