Роберт Трухільйо відіграв повний концерт з гуртом «Suicidal Tendencies» у Мехіко

Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) та Майк Муір (Mike Muir)

Басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) відіграв концерт у якості басиста разом з гуртом «Suicidal Tendencies» 26 жовтня 2023 року у House Of Vans у Мехіко (Mexico City).

«Suicidal Tendencies», до складу яких на даний момент входить 19-річний син Роберта – Тай Трухільйо (Tye Trujillo), запросили Роберта зіграти на концерті після того, як Тай не зміг виступити через зайнятість у своєму іншому гурті «OTTTO».

У п’ятницю (27 жовтня 2023 року) Майк Муір (Mike Muir) поділився фотографією з House Of Vans у соціальних мережах гурту «Suicidal Tendencies» і додав наступне повідомлення:

«Ми були дуже раді отримати дзвінок від Vans з пропозицією зіграти в їхньому House of Vans у Мехіко. Ми двічі грали у старому House of Vans у Брукліні і, звичайно, маємо довгу історію з Vans, ще до того, як гурт почав свою діяльність.

На жаль, у Тая Трухільйо вже був запланований концерт з його гуртом «OTTTO», і обидві дати не могли бути перенесені.

Його батько і мій добрий друг сказав: “Давай подивимося, чи зможемо ми щось вигадати”.

Ми зберігали таємницю до приземлення літака в Мехіко, і робили все можливе, щоб не розголошувати її після, але минулий вечір в HOV був абсолютним щастям, і ми всі були дуже вдячні, що змогли встати і зіграти з Робертом ще один раз.

Ми не можемо висловити словами нашу вдячність усім, хто допоміг нам у Vans, починаючи зі Стіва Ван Дорена [Steve Van Doren], Піта [Pete] і всієї команди HOV у Мексиці, Джеффа Басса [Jeff Bass] і всієї команди ST, а також усіх людей, яким пощастило дістати квитки.

І, звичайно ж, Роберту Трухільйо, який зробив все це такою дивовижною пам’ятною подією для стількох людей…. і так, я бачив кілька сліз в очах кількох людей.

Ніч, яку ми ніколи не забудемо. Ми – сім’я. Побачимося в Мексиці наступного тижня з Таєм та STAY Cyco».

 

 

У 2021 році Роберт Трухільйо з гумором розповів в інтерв’ю, що до того, як він став басистом Металіки, «Suicidal Tendencies» під час спільного туру 1993 року поглинали залишки обідів «Metallica» при першій-ліпшій нагоді. І хоча учасники Металіки поважали гру Трухільйо в «Suicidal Tendencies», фронтмен «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) зізнався, що коли ім’я Роберта з’явилося під час прослуховування басиста, він подумав: “Він нізащо до нас не приєднається. Він занадто дивовижний, занадто ефектний”.


Відео виступу Роберта Трухільйо разом з гуртом «Suicidal Tendencies», які зняті шанувальниками, ви можете подивитися нижче.