Роберт Трухільйо: «Розмов про концерти “Великої четвірки трешу” й не було»

Роберт Трухільйо: «Розмов про концерти "Великої четвірки трешу" й не було»

Басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) в інтерв’ю для подкасту австралійського журналу «The Music» відповів на запитання, чи варто забути про «Big4» через рішення гурту «Slayer» закінчити кар’єру:

«Якщо чесно, то я взагалі не чув жодних розмов про “Велику четвірку”. Ми любимо «Slayer» – я люблю «Slayer»; це одна з моїх улюблених груп. І «Anthrax» чудові. І те, що ми зробили кілька років тому, було круто. Але я не чув жодних розмов щодо повторення. Я до того, що ми постійно в турі, і я не в курсі, що роблять інші. Ну так, я знаю, що «Slayer» зараз перебувають у прощальному турне. І я не впевнений, що «Slayer» хотіли б цього або готові до цього (до нових шоу «Big4»).

Це досить дивне питання, тому що про це ніхто не говорив і нічого не обговорював, оскільки всі зайняті своїми справами. Тож я навіть і не уявляю, що вам на це відповісти. Скажу лише, що це був неймовірний досвід, і це була бомба. Це була чудова тема, але, як ви знаєте, в якийсь момент усім потрібно йти вперед і займатися своїми справами, тобто тим, чим усі й зайняті просто зараз».

Дещо раніше, Дейв Мастейн (Dave Mustaine) – фронтмен гурту «Megadeth» – розповідав, що йому було б цікаво взяти участь у нових шоу в рамках «Великої четвірки трешу», але на “чесних умовах”, а не так, як це було в минулому, коли “грала Металіка й три інші гурти”.

У 2017 році в одному з інтерв’ю гітарист Металіки Кірк Гемметт (Kirk Hammett) сказав, що сподівається, що ідея «Big4» не померла, і одного разу все може повторитися.