Джо Бонамасса: «Джеймс Гетфілд дійсно недооцінений як ритм-гітарист»

Джо Бонамасса (Joe Bonamassa)

Завдяки своїй лазерно-точній [laser-precise] правій руці та невтомному даунпікінгу [downpicking], фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) регулярно згадується як один з найкращих ритм-гітаристів усіх часів, принаймні у сфері хеві-металу. Але Джо Бонамасса (Joe Bonamassa) вважає, що Гетфілд все ще не отримує похвали, на яку заслуговує.

У новому інтерв’ю для Classic Rock блюзмен каже, блюзмен каже, що, на його думку, Металіка “добре постаріла” за свою 40-річну кар’єру, і хвалить Джеймса Гетфілда:

«… Джеймс [Гетфілд] дійсно недооцінений як ритм-гітарист. Його права рука – це серйозно».


Трохи пізніше в інтерв’ю з’ясовується, що гітарист гурту Металіка Кірк Гемметт (Kirk Hammett) живе по сусідству з батьками Бонамасси. І він [Гемметт] пригостив їх вечерею на 48-му річницю їхнього весілля.

«Кірк – милий хлопець»,

зауважує Джо Бонамасса.

«Він такий же дивак, як і всі ми».


Також  Бонамасса розповідає, як очікування фанатів впливають на його вибір музичного напрямку:

«Але знаєте… що дійсно робить мій день щасливим, так це те, що під кінець [концерту] вони всі стоять.

Ви бачите вираз їхніх облич, вони бачать гітари, які бачили в книжках, персонажа Матриці, якого бачили в журналах. І ти собі думаєш: “Знаєте що? Яким би безглуздим іноді не було це лайно, комусь воно подобається! Радість, яку воно приносить людям – це все, що мені потрібно».