Нове татуювання Джеймса Гетфілда на правій руці

Фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

Фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) набив нове татуювання.

Останнє татуювання 60-річного вокаліста та гітариста Металіки – його прізвисько “Papa Het”, яке він набив на правій руці.

Як і татуювання на шиї “Thy Will Not Mine Be Done”, яке він зробив у серпні, нове татуювання Гетфілду зробив Корі Міллер (Corey Miller), власник тату-салону Six Feet Under в Апленді, штат Каліфорнія (Upland, California).

Міллер поділився кількома фотографіями, на яких він працює над останнім татуюванням Гетфілда, і підписав пост:

«Хотів опублікувати це вчора ввечері… так, ми були на концерті Металіки… це було приголомшливо… і ось що сталося… величезна честь зробити татуювання на одному з найбільших рокерів у світі… завжди весело провести час… дякую Джеймс… @metallica»

 

 

Кілька років тому Гетфілд сказав, що деякі з його ранніх татуювань були зроблені під час періоду, коли він

«… був захоплений ангелами і просто наступним загробним життям або чимось подібним, і моїми батьками, які покинули цю землю раніше за інших, щоб мати якийсь путівник у моєму житті. Тому що я знаю, що мав би померти сотні разів. І я знаю, що я не один такий, але я можу говорити лише за себе, що я знаю, що є речі, які після того, як я зробив щось на кшталт: “Вау, це було дійсно тупо. Я міг би…” Це як: “Чувак, моя мама або тато, або хтось інший змусив цю машину повернути в інший бік абощо”. І це досить приємно усвідомлювати такі речі».