Роберт Трухільйо: «Нам вже 50, а ми беремося за ті пісні, на які раніше навіть не зазіхали»

В нещодавньому інтерв’ю для подкасту “Talk Is Jericho”, басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) сказав, що йому в задоволення грати з групою рідкісні для концертів пісні, тому що вони є своєрідним викликом.

«Чим я пишаюся, знаходячись всі ці роки в Металіці, так це тим, що була можливість зіграти “чорний альбом” повністю, включаючи пісні, які ніколи раніше не виконувалися – «The Struggle Within», наприклад. Навіть пісні типу «Orion», яку тепер ми досить часто граємо. До цього вона, загалом-то, і не виконувалася, як і «Dyers Eve» з «…And Justice For All»,

– пояснює Трухільйо. І додає:

«Сам факт, що ось нам уже 50, а ми беремося за ті пісні, на які раніше навіть не зазіхали, є для нас стимулом і робить нашу групу кращою. Ми намагаємося підігрівати інтерес для самих себе».


Раніше Трухільйо повідав “Pulse Of Radio”, які старі пісні «Metallica» йому найбільше подобається виконувати:

«Все, що завгодно, з «Ride The Lightning» і «Master of Puppets», мені, як басисту, їх завжди в кайф грати. Я люблю виконувати «Disposable Heroes» – ми не особливо часто її граємо. Здорово було грати «Justice». Загалом, не знаю, їх багато. Кожна пісня по-своєму чудова. Головне, щоб час круто провести, особливо виконуючи старі теми».