Учасники гурту «Metallica» гратимуть на корпоративі в Сан-Франциско.

«Кожен має свою ціну».

З такими анонсами вийшли сьогодні безліч статей на закордонних сайтах. І кожна з них присвячена майбутній події. А саме — концерту учасників вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на конференції Dreamforce, яку проводить компанія Salesforce.com. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті гурту Металіка. А сама компанія відома своєю спрямованістю в бік “хмарних обчислень” (cloud computing) та надання ПЗ на вимогу (SaaS, Software as a Service).

Усі видання бачать лише одну проблему – учасники гурту «Metallica» мають бути в змозі назвати бодай одну доволі вагому причину своєї участі в цьому корпоративі (читай: Великі Гроші). Незважаючи на те, що вони не повинні будуть навіть залишати своє рідне місто – Сан-Франциско і що “багато артистів уже робили це”.

«Все почалося з того, що Кірк згадав, що його сусід запросив нас зіграти на його вечірці в Сан-Франциско, і ми подумали: “Чому б і ні?”»,

— написали учасники гурту Металіка своїм шанувальникам.

«Зрештою, ми вже досить давно не грали в рідному місті, та й взагалі останнім часом не дуже-то часто вибиралися звідти. Виявляється, сусід Кірка, Марк Беніофф [Marc Benioff], є головним у “маленькій” компанії під назвою Salesforce.com, і його вечірка триває чотири дні і збирає понад тридцять тисяч людей! Так багато для маленького шашлику на задньому дворі…

Йдучи слідами Ніла Янга, Foo Fighters, Black Crowes та Стіві Вандера, ми раді повідомити, що нас запросили виступити на дев’ятому щорічному з’їзді Salesforce.com з назвою Dreamforce, який відбудеться в середу, 31 серпня 2001 року в Moscone Center в Сан-Франциско. Це обіцяє бути справжня вечірка… де ще ви зможете дізнатися все, що хотіли знати про хмарні обчислення протягом дня, а потім відірватися під “Талліку” вночі?

Якщо ви плануєте відвідати Dreamforce — чудово, ми з нетерпінням чекаємо на вас там, і, звичайно, якщо ви є членом Met Club, увійдіть і перевірте, як ви можете виграти квитки… ми розігруємо сотні».

 

P.S. М-да. Влаштував би в Києві якийсь із олігархів ось такий корпоративчик за участю гурту Металіка… 😉