Кірк Гемметт: «Ми плануємо зіграти в усіх великих містах світу»

Гітарист гурту Металіка Кірк Гемметт (Kirk Hammett)

15 вересня 2016 року представниками Детройтської радіостанції WRIF був проінтерв’юйований гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett). Кірку поставили безліч запитань, серед яких питання про альбом «Metallica» (a.k.a. «Black album»), його примочки (а також педалі, ремені, струни), новий альбом і, звісно ж, майбутнє турне.

Про майбутній тур Гемметт відповів:

«Ми хочемо відвідати якомога більше міст. Ми постараємося охопити всі найбільші міста у світі. У нас величезний список дат для виступів у США, і це якраз те, на що ми чекаємо, тому що вже досить давно не давали великого повноцінного туру по США. Ми виступали з поодинокими концертами, давали невеликі фестивальні тури Європою, Азією, Австралією, Південною Америкою. Але ми за останні шість – сім років жодного разу не робили повномасштабного турне по США, тож ми всі цього дуже чекаємо, щоб зіграти для наших американських прихильників, тому що це і ми теж. Це наша база, ну ви самі розумієте».


Про підготовку до туру:

«Я маю бути впевнений, що перебуваю у формі, як фізичній, так і внутрішньо, я маю бути впевнений, що моя гітара на висоті. Але я також маю бути впевнений у тому, що вдома все буде як треба. Для мене дуже важливо спілкуватися з сім’єю і знати, що у них все нормально. Розумієте, ми вже стільки років цим займаємося, що знаємо, як це робити найкраще. Ми займаємося всім настільки давно, що кожне шоу йде дуже, дуже гладко, тому що ми просто ветерани цієї справи. Ми знаємо, як готуватися і як потрапити в тонус, як правильно відчувати себе перед концертами, а потім ти просто виходиш на сцену і задаєш усім жару, брате, просто відпалюєш і даєш глядачам порцію металу!»


Про новий альбом гурту Металіка «Hardwired… To Self-Destruct»:

«Я думаю, що він близький до «Death Magnetic», але грув простіший. Тут простіший підхід, він менш прогресивний, ніж «Death Magnetic», більш ритм-орієнтований. Таким я його бачу. У нас у кожного свій погляд на цей запис, тож я можу сказати вам про своє бачення. І мені він подобається, я вважаю, що він класний. Але враховуйте – я є упередженим».

 

Kirk Hammett (Metallica) – Інтерв’ю для радіостанції WRIF (аудіо):