Вольфганг Ван Гален про підтримку «Metallica» під час туру «M72»: «Вони дуже, дуже чудові люди»

Вольфганг Ван Гален (Wolfgang Van Halen)

Фронтмен гурту «Mammoth WVH» Вольфганг Ван Гален (Wolfgang Van Halen) поспілкувався з Меттом Пінфілдом (Matt Pinfield) у шоу “New & Approved” на радіо 95.5 KLOS про те, як це було – грати на розігріві у вокально-інструментального ансамблю «Metallica» під час їхнього світового турне «M72».

Вольфганг розповів:

«Це було божевілля. У нас ще два концерти з ними в цьому році. А наступного року у нас ще цілий рік з ними»


«Це було таким задоволенням і честю бути частиною такого божевільного туру»,

– продовжив він.

«Команда така добра, така чудова, а гурт особливо, вони так підтримують і такі люб’язні. Вони постійно заходять до гримерки, щоб просто запитати: “Як справи? Як справи?”. Вони дуже, дуже чудові люди. І просто бути частиною найбожевільнішої, найекстравагантнішої, найвеселішої сцени в найкрутіший спосіб – це просто дуже дивно бути посеред стадіону під час виступу. Це божевілля. Але я думаю, що після дев’яти або десяти виступів ми вже звикли до цього».

Вольфганг Ван Гален додав:

«Вони були такими чудовими. Я не можу говорити про них достатньо схвально. Вони чудові».

 

У липні цього року Вольфганг розповів Пінфілду, що гурт «Mammoth WVH» отримав місце на розігріві в турі «Metallica» після того, як він познайомився з барабанщиком Металіки Ларсом Ульріхом (Lars Ulrich) на концерті на честь Тейлора Гокінса (Taylor Hawkins) в Лондоні у вересні 2022 року.

«[Ларс] був дуже добрим, дуже милим»,

– сказав Ван Гален.

«Ми потиснули один одному руки і трохи поговорили. Я й гадки не мав, що це призведе до того, що він попросить нас взяти участь у турі. Я не можу повірити, що ми будемо розігрувати їх протягом усього туру. Думаю, ми єдині, хто грає з ними в кожному залі, і це справді божевільно. [Я] дуже схвильований, для мене велика честь бути частиною цього. У них дійсно божевільна сцена, так що це, безумовно, вперше. Але, так, я дуже схвильований і для мене велика честь бути його частиною».


Говорячи конкретно про дизайн сцени туру «M72», на якій Snake Pit переміщено у центр, Вольфганг сказав:

«Коли ми вийшли на стадіон [для першого концерту в Амстердамі], ми подумали: “Ми ніколи не робили нічого подібного раніше”. Ми всі були шоковані навіть під час саундчеку. Ми думали: “Це дійсно те, що ми тут робимо?” (Сміється) А потім ти граєш шоу з реальними людьми, і ось тоді це просто, типу, “О, Боже мій. Це нереально”. Це найбільш екстравагантна форма концерту, сцени, на якій я коли-небудь грав. Абсолютне божевілля».

 

«Mammoth WVH» відіграли свій перший концерт на розігріві у «Metallica» 27 квітня 2023 року на арені Johan Cruijff в Амстердамі, Нідерланди.

Незадовго до амстердамського шоу Вольфганга запитали на радіостанції Rock 100.5 The KATT, чи з нетерпінням він чекає можливості розділити сцену з Металікою. Він відповів:

«Це досить дико. Я не знаю, чи це не стільки “з нетерпінням чекаю”, скільки просто ламаю голову над тим, як ми будемо грати у колі. Тому що я ніколи в житті цього не робив. Так що це, безумовно, буде поїздка, щоб спробувати і зрозуміти… Ви не можете по-справжньому репетирувати це, поки не зробите це».

На питання, чи зустрічався він раніше з хлопцями з Металіки, Вольфганг відповів:

«Я зустрічав Ларса [Ульріха] і Джеймса [Гетфілда], і вони обидва дуже чудові хлопці, так що велика честь для нас взяти участь у такому божевільному турі. Не думаю, що я коли-небудь знав, що буду робити через два літа, але я знаю, що наступного літа я буду грати на розігріві у «Metallica», і це просто божевільна річ [думати про це]».

 

Вольфганг Ван Гален (Wolfgang Van Halen) – екс-басист гурту «Van Halen» і син покійного гітариста Едді Ван Галена (Eddie van Halen).