Кід Рок згадує п’яне катання на снігоходах з Ларсом Ульріхом та застереження від Джеймса Гетфілда

У нещодавньому інтерв’ю Кід Рок (Kid Rock) згадав, як він їздив п’яним на снігоході з барабанщиком вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларсом Ульріхом (Lars Ulrich) і як він отримав попередження від Джеймса Гетфілда (James Hetfield) щодо Ларса.

Кід Рок (Kid Rock)

«Ми познайомилися, коли багато років тому їздили на фестивалі в Європі»,

– розповідає Кід Рок про своє знайомство з Металікою.

«Ларс сів у автобус, щоб познайомитися зі мною і потусуватися. Вони дійсно хороші хлопці».

Кід Рок згадує:

«Я пам’ятаю, як ми з Ларсом п’яні їхали на снігоходах у новорічну ніч кілька років тому, без сорочок, із брудними обличчями через пасовище. Я розповів Гетфілду цю історію, а він посадив мене і сказав, щоб я був обережним, бо ми зробимо це і вріжемося в паркан, Ларс буде в порядку, а я помру, тому що така карма навколо Ларса.

І кожного разу, коли ми з Джеймсом кудись виходили… Ми каталися на вейкборді, і він пошкодив спину. Він прийшов до мене додому покататися на мотоциклах – мене там навіть не було – і врізався в паркан і вибився з сил [Після цього Кід Рок замінив Гетфілда у Металіці на кількох концертах]. Тож я вважаю, що для нього я – погана карма».

 

У тому ж інтерв’ю, яке ви можете прочитати тут, Кід Рок також поділився історіями про те, як він тусувався зі Скоттом Стаппом (Scott Stapp), з гуртом «Lynyrd Skynyrd», Акселем Роузом (Axl Rose) та Фредом Дерстом (Fred Durst), про Памелу Андерсон (Pamela Anderson) і не тільки…