Алекс Сколнік («Testament») про виступ гурту «Metallica» спільно з Lady Gaga: «Чудова ідея – в теорії»

Алекс Сколнік (Alex Skolnick) та Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

Гітарист гурту «Testament» Алекс Сколнік (Alex Skolnick) виступив із захистом виступу учасників вокально-інструментального ансамблю «Metallica» разом із Lady Gaga на церемонії Греммі, який пройшов не так гладко, як усім би хотілося. На своїй сторінці у Facebook він написав:

«Це була чудова ідея – в теорії. Могла бути/повинна була залишитися в історії, як грандіозний хоумран десятиліть. На жаль, усе це потьмяніло через проблеми з мікрофоном (ніхто з промовців не винен), і провалену виставу (будь ласка, перевіряйте перед початком, щоб усі, хто когось оголошує, були знайомі зі своїми обов’язками. Я це робив, коли оголошував «The Dillinger Escape Plan» на «Golden Gods». Вам було мало випадку з Джоном Траволтою (який оголосив на церемонії вручення Оскара «Adele Dazeem» замість «Idina Menzel»)?

Бачив низку коментарів, які звинувачують Lady G у тому, що вона “поставила Джеймса (James Hetfield) в незручне становище” або “вона не прийшла на допомогу”, хоча були й ті, хто каже, що “вона якраз і допомогла” і “стала рятівницею вечора”. Обидві сторони помиляються. У неї (як і в інших хлопців) були вушні монітори – і будь-хто, хто їх використовував, підтвердить вам це – там свій мікс, відмінний від того, що чують у залі. Ти нічого іншого не чуєш. Перше, про що можна подумати в цьому випадку, якщо ти не чуєш вокалу або тих партій, які мають там бути, то це те, що щось трапилося з твоїми особистими вушними моніторами, що справді інколи трапляється (але хто колись міг би припустити – особливо під час виконання – що мікрофон Гетфілда просто вимкнений? І таке на Греммі?!).

Інакше кажучи, вона й гадки не мала, що відбувається, і просто робила те, що мала робити. Тож усім, хто критикує, варто уважно познайомитися з наведеними нижче пунктами:

– Яка ще з мейнстрімових поп-суперзірок наважилася б на те, щоб вийти на сцену з «Metallica» (або будь-якою іншою метал-командою)?

– Хто ще спочатку виступав із Тоні Беннеттом (Tony Bennett), а потім із Металікою, однаково шанобливо ставлячись і цінуючи обох?

– Звісно, це, можливо, було дещо перебором для тих, кому більше цікава «Metallica», ніж вона. Але повторюся: вона Gaga, зрештою!

– Так, вона може бути надмірно театральною, але вона ще й та, хто просто прибиває будь-кого до місця своїм вокалом і грою на фортепіано (і сподіваюся, ми ще це від неї почуємо в майбутньому).

– З урахуванням її інтересу і такого ж інтересу Ларса (Ульріха) (Lars Ulrich) до мистецтва і несподіваних ходів у музиці, цілком природно, що вони зійшлися і це зробили.

– Й головне – чи звучала б вона гірше, якби ви не дивилися картинку, а тільки слухали звук? Безумовно, ні! І чудово обрано пісню, до речі.

Єдине, що я б поміняв у всьому виступі (крім накладок, що було випадковістю), то це наявність цього набору фріків, які танцюють – хто це взагалі придумав? Візьміть фанатів для ефекту (як робить Метла на своїх концертах), тому що всі ці поп-танцюристи і моделі в прикиді під метал виглядали дуже незграбно. За все інше – моє велике гран-мерсі, і я щиро сподіваюся, що вони зроблять висновки і зроблять разом ще один або пару номерів!»