Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) сподівається, що концерти «Великої четвірки» ще відбудуться

Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett)

Гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) припускає, що «Велика четвірка» («Big4») («Велика четвірка треш-металу» – «Metallica», «Megadeth», «Slayer» та «Anthrax») ще збереться разом, щоб відіграти кілька концертів. На відміну від гітариста гурту «Slayer» Керрі Кінга (Kerry King), який в одному з інтерв’ю засумнівався в можливості такої події:

«Я цілком за. Просто я не думаю, що колись настане момент часу, коли чотири хедлайнерські гурти в один і той самий час будуть вільні для здійснення цього задуму».

Кірк Гемметт, у своєму нещодавньому інтерв’ю для шоу Скотта Яна (Scott Ian) під назвою «Never Meet Your Heroes» на радіо «SiriusXM», заявив:

«Навіть за умови того, що ми не оголошували жодних дат виступу “Великої четвірки” або чогось подібного, я особисто бачу, що це відбувається знову в майбутньому. Я не знаю, коли, але я дійсно думаю, що в майбутньому це станеться.

Я маю на увазі, я бачу ті шоу почасти як святкування – реальне вшанування один одного і реальне торжество тієї музики, яку всі ми робимо. І реальне святкування аудиторії, яку ми об’єднуємо. Чому б нічого з перерахованого вище?»

 

«Велика четвірка треш-металу» - «Metallica», «Megadeth», «Slayer» та «Anthrax»