«Metallica» працює над документальним фільмом про “суперфанів” гурту

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» оголосили кастинг для своїх “суперфанів”, які, можливо, з’являться у майбутньому документальному фільмі.

Режисери шукають великих особистостей, унікальних персонажів і несподівані історії від фанатів «Metallica». Всі, хто бажає, можуть заповнити відповідну анкету ТУТ.

Ось що проголошується в повідомлені:

«Metallica» – ваш улюблений гурт? Ви відомий адвокат, який слідкує за Металікою із середньої школи? Ви присвятили Металіці цілу кімнату у своєму домі? Чи завдячуєш їхній музиці значним життєвим досягненням? Я шукаю великих особистостей, унікальних персонажів і несподівані історії від шанувальників «Metallica», які вважають Металіку своїм улюбленим гуртом, справжніх “5th Member”. Будь-які історії та сфери життя будуть цікавими і заохочуються до участі в проекті. Виробництвом займаються «Metallica» та Mercury Studios за підтримки Universal Music Group».

 

Серед запитань, на які повинні відповісти супер-фанати гурту, є такі: “Чому ви вважаєте, що відрізняєтеся від інших шанувальників Металіки?” та “Якби за мотивами вашого життя знімали фільм, яка пісня або пісні «Metallica» увійшли б до саундтреку і чому?”


«Metallica» працює над документальним фільмом про