Барабанщик гурту Металіка Ларс Ульріх очікує на поповнення у родині

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) і його подруга, датська акторка Конні Нільсен (Connie Nielsen) очікують на поповнення в сімействі. Перша дитина пари, як повідомляє видання People, з’явиться на світ у червні 2007-го року.

У Ларса Ульріха вже є двоє синів від попереднього шлюбу зі Скайлар Сатенштейн (Skylar Satenstein) – старшому, Майлзу, вісім років, молодшому Лейну нещодавно виповнилося п’ять.

Конні Нільсен виховує 16-річного сина Себастіана. За словами актриси, яка відома нашим кіноманам за фільмом “Гладіатор”, хлопець зовсім не вражений новим бойфрендом своєї матері.

«Себастіан був би, напевно, більше вражений, якби це був бідний музикант-початківець, який продає самопальні диски біля станції метро Grand Central Station. Але барабанщик Metallica? Ні, це йому не цікаво»

– заявила актриса.

Connie Nielsen and Lars Ulrich

Переходячи від особистого життя Ларса до музичних новин, повідомимо, що, за словами Launch Radio Networks, вже підготовлено близько двох з половиною десятків пісень для нового альбому. Музиканти планують приступити до студійних сесій у січні. Вихід нового альбому гурту «Metallica» очікується наприкінці літа – на початку осені 2007-го.