Чергові новини з табору «Megadeth»

Фронтмен гурту Megadeth Дейв Мастейн Фронтмен гурту «Megadeth» Дейв Мастейн оголосив про поповнення групи новим учасником. До гурту приєднався гітарист Глен Дровер (Glen Drover), який працював з «Eidolon» і «King Diamond». Нагадаємо, що 2002-го року Мастейн оголосив про розпуск гурту, а коли через два роки вирішив зібрати його знову, колишні колеги відмовилися брати участь у проекті.

Хочеться нагадати, що новий альбом гурту «Megadeth» з назвою «System Has Failed», що виходить сьогодні, 14 вересня 2004 року, було записано за участю сесійних музикантів, а тепер лідер гурту підбирає нових учасників для гастрольного туру.

Мастейн розповідає:

«Вебмайстер нашого сайту запропонував мені кілька кандидатур, серед них був і Глен. Мені здалося, що він найкраще нам підходить».

Музикант зізнався, що хотів би запросити в тур колишнього басиста гурту Metallica Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted).

«Це було б прикольно – клацнути по носі Металіці,

– сміється Мастейн. –

Але я знаю, що Ньюстед зараз зайнятий над своїми проектами і не зможе відіграти з нами цілий тур. А турне, до речі, триватиме до наступного літа».

Тим часом колишній басист «Megadeth» Девід Еллефсон (David Ellefson) продовжує активно розвивати свій новий проект F5. До його складу зараз входять екс-вокаліст «Sick Speed» Дейл Стіл (Dale Steele), барабанщик Девід Смолл (David Small) і гітаристи Стів Конлі (Steve Conley) та Джон Девіс (John Davis). У вересні гурт дасть кілька виступів у США. Крім того, музиканти розіслали свою демо-касету в різні звукозаписні компанії і тепер чекають на відповідну реакцію. Свою музику Еллефсон і компанія описують як “мелодійний важкий рок”.