Дейв Мастейн розповів, як «Metallica» вплинула на перший альбом гурту «Megadeth»

Фронтмен гурту «Megadeth» Дейв Мастейн (Dave Mustaine)

У нещодавньому інтерв’ю для подкасту Full Metal Jackie, фронтмен гурту «Megadeth» Дейв Мастейн (Dave Mustaine) розповів, як учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) та Ларс Ульріх (Lars Ulrich) вплинули на перший студійний альбом гурту «Megadeth».

Дейв Мастейн сказав:

«Найперший альбом був настільки агресивний, і ви знаєте, що це було? Це були помста й лють [на мою відставку з Металіки].

Потім я навчився долати свою лють, здобув власне визнання, і люди почали казати: “Вау, а знаєш що? Цей хлопець насправді вміє грати на гітарі, незважаючи на Ларса [Ульріха] і Джеймса [Гетфілда], які намагалися з усіх сил розповісти, що я був тимчасовим…

Я не був тимчасовим. Я б не був тимчасовим, якби не вдарив Джеймса [Джеймса Гетфілда]. І вони кажуть, що я не є хорошим гітаристом… хто-небудь із двома вухами розуміє, що я не поганий – я гарний гітарист.

Зараз я не найкращий гітарист у світі – я ніколи не говорив про це. Я перестав турбуватися про те, що говорять інші люди.

І я вірю, що під час запису «Countdown to Extinction» (1992 рік), коли в мене почали з’являтися деякі… в мене з’явилося почуття власної гідності, тому що ваша самооцінка і его – це дві абсолютно різні речі. У більшості музикантів вирує его і взагалі немає ніякої самооцінки».