Керрі Кінг («Slayer») про спільні виступи з групою «Metallica» в рамках «Big Four»

Гітарист гурту «Slayer» Керрі Кінг (Kerry King)

У недавньому інтерв’ю для видання «Las Vegas Review-Journal» гітариста гурту «Slayer» Керрі Кінга (Kerry Ray King) запитали про його найприкметніший концерт. Він відповів:

«Для мене по-справжньому запам’яталися, і я був здивований цьому, концерти «Великої четвірки» з «Metallica», «Megadeth» і «Anthrax». Думаю, це була важлива подія, вона має велике значення. На початку я думав, що пощастило тільки шанувальникам, але потім я зрозумів, що пощастило і мені».

Керрі Кінг продовжив:

«Найцікавіше в історії «Slayer» та «Metallica» те, що ми ніколи не перетиналися. Ми ніколи не гастролювали разом. Тому зіграти з ними у складі «Big Four» було справді круто. Ми дивилися на шоу з-за установки Ларса (Ульріха), так званої “території Ларса”. Це було приголомшливо. Ми там класно тусувалися. Кірк (Гемметт) іноді підходив до нас на пару секунд, а Ларс, тим часом, робив свою справу. Загалом, було здорово».

 

Фронтмен гурту Megadeth Дейв Мастейн (Dave Mustaine) нещодавно розповідав подкасту «Talk Is Jericho» про ймовірність продовження проєкту «Big Four»:

«Гадаю, те, що ми зробили в рамках “четвірки”, дуже важливо. Для цього було кілька причин. Було б чудово влаштувати все це ще раз. Якщо цього не станеться, то людям, яким вдалося побачити цю подію, реально пощастило».

Він додав:

«Чи буду я цим займатися? Думаю, це буде правильним кроком. Утім, Megadeth зараз на тій вершині успіху, коли ми цілком можемо задовольнятися тим, що маємо. Тож, якщо відбудеться ще одна подія «Big Four», ми хотіли б піти з неї з таким самим почуттям задоволення, як і Металіка. Адже це не просто Металіка і ще три якихось гурти».


«Metallica», «Slayer», «Megadeth» і «Anthrax» зіграли разом вперше в історії 16 червня 2010 року перед 81000 фанатів на фестивалі Sonisphere у варшавському аеропорту Бемово, Польща (Bemowo Airport, Warsaw, Poland). Напередодні концерту учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» організували вечерю з учасниками всіх чотирьох гуртів. Ці “посиденьки” басист гурту «Megadeth» Девід Еллефсон (David Ellefson) назвав “дуже розслабленими і комфортними” та “добрим фундаментом” для початку спільного туру.

«Big Four» відіграли свій останній концерт 14 вересня 2014 року на стадіоні Yankee в Нью-Йорку. Відтоді «Metallica», «Slayer» та «Anthrax» кілька разів виступали разом, зокрема в 2013 році в рамках фестивалю Soundwave в Австралії. Вони також виступили на фестивалі Heavy MTL у Монреалі, Канада, 2014 року.