Джейсон Ньюстед здивований тим, наскільки активним він був на сцені з Металікою

Колишній басист гурту «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted)

У нещодавньому інтерв’ю для офіційного подкасту Металіки «The Metallica Report», колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) заглибився в електризуючу енергію, яку він вливав у ті легендарні виступи. Демонструючи, окрім цього, відданість, що межувала з фізичним божевіллям.

«Моєю сильною стороною, моєю силою в «Metallica» свого часу були живі виступи. Це все, що мало для мене значення, все інше було на другому плані»,

– заявив Джейсон Ньюстед.

«Тому все, що я міг зробити, щоб пройти весь шлях і залишити на сцені все до останньої унції, було частиною програми для тієї конкретної сцени. Кожного разу, коли мені доводилося робити щось додатково, це те, що я міг віддати, це те, де я відчував себе найбільш впевнено, це те, де я отримував найбільше поплескувань по спині від хлопців, це коли я робив свої живі речі, потіючи до сьомого поту, бек-вокал, крутячи довбані вітряки. Усе це лайно.

Якщо озиратися назад, то я не витрачаю багато часу на це. Але час від часу хтось надсилає мені відео: “Джейсоне, як твоя голова?”, або подібні речі. “Шия не болить?” “Голова не болить?”… Я дивлюся на відео і думаю: “Якого хріна?! Якщо порахувати, скільки часу я крутив це лайно, або що я… я ніколи, бляха, не зупинявся! У вас є дві години і двадцять хвилин, і за ніч я повинен був зробити десятки тисяч жестів, виштовхуючи хребці! Тисячі й тисячі!»


Дивуючись стійкості свого молодого “я”, він додав:

«Озираєшся назад і думаєш: “Чувак, якого хріна? Не дивно, що твоє плече вивихнуте, не дивно, що твій довбаний С6 трясеться ззаду. Зараз трохи краще, але кляті професійні ризики і все таке інше. Це те, що я міг би дати, брате. Це те, що я міг би дати, щоб люди запам’ятали і повернулися наступного разу».