З ким із гурту «Metallica» найближче спілкується Дейв Мастейн: «Ні з ким із них»

Інтерв'ю фронтмена гурту Megadeth Дейва Мастейна (Dave Mustaine) для каналу «Fox Business»

У середині березня 2016 року фронтмен гурту «Megadeth» Дейв Мастейн (Dave Mustaine) був проінтерв’юйований журналісткою каналу «Fox Business», колишньою ведучою каналу «MTV» VJ Kennedy для програми «Kennedy». Розмова йшла про президентські перегони в США, кандидатів у президенти, їхні програми та їхні позиції, про проблеми виборчої кампанії тощо.

Крім перерахованого, під час інтерв’ю було порушено питання про взаємини Дейва Мастейна з учасниками вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на поточний момент часу.

Чи спілкуєтеся Ви з хлопцями з Металіки?

«Іноді».

З ким із них найближче?

«Ні з ким із них. Що ви маєте на увазі під словом “ближче”? Все це дивно. Ми дружили, а потім вмить посварилися, але я намагаюся говорити собі… розберися, чому це сталося. Найчастіше ти хочеш бачити в людях тільки погане, тому що це допомагає приховувати, що тобі небайдужа вся ситуація. А якщо тобі плювати на людину, ніщо не зачепить твої почуття. Думаю, вся ця ворожнеча згоріла десятки років тому – у прямому сенсі слова. Просто люди продовжують запитувати, тому що вони мало що знають. А мене бісить, коли мені ставлять одне й те саме запитання… Найбільше веселить, коли вони припускаються застереження: “Ну як там справи в Meta… ой… Megadeth?».