Ларс Ульріх про наступних претендентів на включення до Зали Слави Рок-н-ролу: «Це, очевидно, мають бути Iron Maiden, Motörhead, Judas Priest»

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Після церемонії введення гурту «Deep Purple» до Зали слави рок-н-ролу (Rock & Roll Hall of Fame), яка відбулася 8 квітня 2016 року, барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) відповів на деякі запитання журналістів.

Зокрема, на запитання про те, кого б він хотів бачити серед включених до Зали слави рок-н-ролу надалі, Ульріх відповів:

«Ну, очевидно, що є ті, кого слід прийняти наступними. Я не готувався до цього питання, тож вибачте, якщо когось не згадаю або щось наплутаю. Але вважаю, і ці імена спливають у моїй голові одразу, що це мають бути «Motörhead», «Iron Maiden», «Bachman-Turner Overdrive»… Навіть не знаю… У якийсь момент «Judas Priest», можливо… Гадаю, що один гурт наступного року, якщо я правильно пам’ятаю правила, повинен туди потрапити – я кажу про «Rage Against the Machine», яким, сподіваюся, не доведеться чекати десятиліття, перш ніж їх візьмуть, тому що їхній вплив, поза всілякими сумнівами, просто непорівнянний. І я б також хотів бачити там і гурти, чия кар’єра почалася набагато раніше за «Rage Against the Machine», такі, як «Uriah Heep», «Judas Priest», «Rainbow»… Якщо думати про 1970-ті й початок 1980-их, то це, вочевидь, повинні бути «Iron Maiden», «Motörhead», «Judas Priest»… Список можна продовжувати й продовжувати. Я згадаю їх усіх, щойно зійду зі сцени».


Незважаючи на те, що для прийому в Зал слави рок-н-ролу необхідно, щоб з моменту релізу першого альбому або синглу минуло 25 років, такі гурти, як «Iron Maiden» та «Judas Priest», до цих пір не бралися до уваги тими, хто здійснює відбір, у той час як «Guns N’ Roses» були прийняті в перший рік, коли це стало можливим. «Kiss» могли потрапити сюди з 1998 року, проте були прийняті лише у квітні 2014 року, «Black Sabbath» були введені у 2006 році, а «Metallica» – у 2009 році.