Ларса Ульріха не надихають сучасні музичні гурти

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Під час свого недавнього інтерв’ю для видання «Noisey», барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) заявив, що його абсолютно не надихають сучасні гурти.

«Десять або тридцять років тому все було інакше. Типу: “Боже мій, «Guns N’ Roses»! О, боже мій, хто ці хлопці з «Nirvana»! «Oasis»!” Ти чув про них і ти хотів із ними зустрітися. Зараз немає таких гуртів, які могли б так мене вразити. Останній раз, коли я подумав: “Охрініти! Ось це мене справді зачепило!” – коли я почув гурт «The Sword» з Остіна, Техас. Стоунер-рок, щось типу сучасних «Black Sabbath». Суперкруті. Вони з’явилися сім або вісім років тому, і я був просто зобов’язаний взяти цих хлопців у тур. Ще є норвезька команда під назвою «Kvelertak». Але таких гуртів одиниці».

Ларс додав, що абсолютно не збирається ділити світ на чорне і біле, оскільки не особливо стежить за сучасною музикою і не так добре з нею знайомий, щоб робити різкі висновки.

«Це не означає, що якщо щось класне виникне і приголомшить мене на повну, я не зверну на нього уваги – зовсім ні. Просто таке трапляється все рідше і рідше».