Діно Касарес розповідає, чому він вважає альбом «Ride The Lightning» кращим за «Master Of Puppets»

Гітарист гурту «Fear Factory» Діно Касарес (Dino Cazares)

У нещодавньому інтерв’ю з Radioactive MikeZ, ведучим програми «Wired In The Empire» на радіо 96.7 KCAL-FM, гітариста гурту «Fear Factory» Діно Касареса (Dino Cazares) запитали, який альбом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» він вважає кращим – «Ride The Lightning» або «Master Of Puppets».

Він відповів:

«Ну, вперше я побачив Металіку під час [туру на підтримку] «Ride The Lightning». Я щойно зійшов з корабля в Лос-Анджелесі. Мені було 18 років, і [концерт проходив] прямо через дорогу від моєї роботи. Я працював у бутербродній прямо навпроти Hollywood Palladium. Вона називалася “Togo’s sandwiches”. І я там працював. І я познайомився з [лідером «Megadeth»] Дейвом Мастейном (Dave Mustaine). Я зустрів [басиста «Megadeth»] Девіда Еллефсона (David Ellefson). Я познайомився з усіма в Mötley Crüe і з усіма місцевими групами Лос-Анджелеса.

Я працював, і до мене зайшли хлопці з команди «Metallica». Я зробив їм кілька бутербродів і, звичайно ж, задав їм купу питань. Потім я пішов на концерт через дорогу, і я був такий: “Ого”. Я був просто вражений. Тому що вони виступали перед «Armored Saint». Я до смерті люблю «Armored Saint». Але того дня Металіка із «Ride The Lightning» перевершили «Armored Saint». Половина натовпу пішла, і це було, типу, “Вау”. Я був просто вражений. І я думаю, що для мене, щоб побачити гурт наживо, який просто розриває і просто знищує натовп, це має бути «Ride The Lightning».


Діно Касарес продовжив:

«Звичайно «Master Of Puppets» – чудовий альбом – не зрозумійте мене неправильно, це шедевр. Але є щось таке брутальне у «Ride The Lightning»… «Fight Fire With Fire», який розриває. Але через рік чи два я побачив їх на розігріві у Оззі [Ozzy Osbourne], і на той момент Оззі став трохи гламурним. У нього було пухнасте, кучеряве волосся, і він носив цю штуку з блискітками, вона виглядала майже як сукня. І я подумав: “Боже мій”. Але це було на більшій арені, тож я знаходився далеко від нього. Тому цей випадок значно відрізнявся від попереднього. Отже, я б обрав «Ride The Lightning». Звичайно, на «Master Of Puppets» продакшн став кращим. На цьому альбомі були довші пісні, на ньому було всього вісім пісень. Але все одно, я б все одно обрав «Ride The Lightning».Минулої осені «Fear Factory» завершили європейське турне. Подорож, що тривала 44 дні, стала першими європейськими концертами гурту з 2016 року. Разом із ними у цьому турне виступили гурт «Butcher Babies» і український гурт «IGNEA».

Нещодавно «Fear Factory» і «Machine Head» об’єднались для туру «Slaughter The Martour North America 2024». В цьому турне їх підтримують шведський гурт «Orbit Culture» і гурт «Gates to Hell» із Луїсвілля, штат Кентуккі (Louisville, Kentucky).