Джейсон Ньюстед каже, що не вірить, що Джеймс Гетфілд “коли-небудь оговтається від втрати Кліффа Бертона”

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted), який приєднався до Металіки в якості басиста після трагічної загибелі Кліффа Бертона (Cliff Burton) в 1986 році, розповів про те, як втрата його попередника вплинула на гурт і особливо на фронтмена Джеймса Гетфілда (James Hetfield).

Джеймс Гетфілд (James Hetfield) та Кліфф Бертон (Cliff Burton)

В нещодавньому інтерв’ю для подкасту “Let There Be Talk” колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» розповів, що поважає Гетфілда за його здатність справлятися зі своїми внутрішніми демонами і продовжувати дарувати шанувальникам найкраще, незважаючи на емоційні шрами, які він несе в собі.

«Я не думаю, що Джеймс коли-небудь оговтається від випадку з Кліффом через його покинутість і розлуку; [через] те, що трапилося з ним і його родиною і через страждання, які він не міг контролювати. Це таке лайно, яке зачіпає так глибоко, що, знаєте, зі скількома б людьми ви не спілкувались, воно все одно залишиться там»,

– сказав Ньюстед.

Він додав, що Гетфілд вже стикався з деякими сімейними проблемами до смерті Бертона, що тільки посилило травму для нього.

«Йому довелося знайти спосіб відокремитися, знаєте, є одна річ, яку я зрозумів за останні роки: я завжди з великою повагою ставився до цього хлопця, але навіть більше того, ніколи не було часу, щоб я його не поважав»,

– продовжив Ньюстед.

Кліфф Бертон загинув в автобусній аварії у Швеції під час туру «Master of Puppets» гурту «Metallica» у 1986 році. На той момент йому було 24 роки, і він вважався одним з найвпливовіших і найталановитіших басистів в історії металу.

Джейсон Ньюстед був обраний на заміну Кліффу Бертону після прослуховування в гурті. Він залишався з Металікою до 2001 року, коли пішов через особисті та творчі розбіжності. Пізніше він заснував власний гурт «Newsted», а також грав з іншими колективами, такими як «Voivod», «Flotsam and Jetsam» та гуртом Оззі Осборна.