Учасники гурту «Metallica» офіційно оголосили про вихід пива «Enter Night Pilsner»

Учасники гурту «Metallica» офіційно оголосили про вихід пива «Enter Night Pilsner»

Слідом за нещодавно випущеним за участю гурту віскі «Blackened», учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» оголосили про випуск пива «Enter Night Pilsner».

«Це, звісно, вже не таємниця, але ми дуже раді зробити офіційне оголошення про створення у співпраці з Arrogant Consortia (підрозділом пивоварні Stone Brewing) пива «Enter Night Pilsner». Якщо ви були на одному з наших нещодавніх концертів, ви, можливо, випили з чорно-червоної банки або навіть прихопили кілька з собою. І ось тепер ми розширюємося по всій країні і, з настанням весни, ми вийдемо на міжнародний рівень, охоплюючи Європу, Австралію, Китай та інші країни!

Stone Brewing є для нас ідеальним партнером із безмежними спільностями в наших ідеалах, поглядах і шляхах руху вперед. Наші погляди на світи, в яких ми живемо, на креативність і процес, а також на відчуття місця по відношенню до наших однолітків і “Людини” практично ідентичні. Ця співпраця не вимагає зусиль і нам не терпиться поділитися цим неймовірним напоєм з усіма. Під керівництвом Stone, разом з їхньою талановитою командою пивоварів, ми брали участь на кожному етапі. Дух співпраці був потужним на всьому шляху від нашого штабу за межами Сан-Франциско до пивоварного заводу Stone і штабу в Сан-Дієго, а також за лаштунками багатьох наших шоу.

Слідкуйте за «Enter Night Pilsner» на наших концертах і перевіряйте пошук від Arrogant Consortia, щоб знайти пиво «Enter Night» поруч із вами.

Ще не знайшли наше пиво у себе в околицях? Повертайтеся… наші друзі зі Stone постійно доставляють банки та кеги пива «Enter Night» у нові й нові локації!»

 

Ларс Ульріх (Lars Ulrich) анонсує випуск пива «Enter Night Pilsner»

Барабанщик гурту Металіка Ларс Ульріх (Lars Ulrich) і один із засновників броварні Stone Brewing Грег Кох (Greg Koch) неодноразово збиралися в Ларса вдома, «обговорюючи» (на жаргоні пивоварів це означає «вживаючи») різні сорти пива.

«Я пам’ятаю, як побачив «Metallica» на обкладинці якогось журналу, коли “Чорний альбом” тільки-но вийшов,

– розповідає Грег. –

На цій обкладинці була цитата, яка близька мені досі: “Це не Металіка дісталася до першого місця, а перше місце прийшло до них”. Я був у захваті від її сенсу. Роби справу по-своєму і ніколи не йди на компроміси у своєму мистецтві. Якщо ти хороший у тому, що ти робиш, то люди до тебе прийдуть. Я вважаю цю просту цитату одним з основоположних елементів філософії Stone Brewing».

 

Пиво «Enter Night Pilsner» від гурту Металіка