Учасники гурту «Metallica» випустять акустичний альбом

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» 1 лютого 2019 року випустять свій перший в історії гурту акустичний альбом. Кошти, отримані від його продажу, перерахують у благодійний фонд «All Within My Hands».

Альбом, що має назву «Helping Hands… Live & Acoustic At The Masonic», був записаний під час їхнього концерту “Руки допомоги”, який відбувся 3 листопада 2018 року в Сан-Франциско. Серед 12 пісень, що входять до альбому, представлені пісні самої групи Металіка і кавер-версії пісень Deep Purple, Nazareth, Боба Сігера (Bob Seger) і Blue Öyster Cult.

«Святковий сезон триває повним ходом, і, коли ви робите покупки і святкуєте з друзями і сім’єю, ми хочемо попросити вас також продовжувати підтримувати тих, кому менше пощастило, будь-яким способом, пожертвувавши свій час або роблячи свій внесок; розповідайте про свої добрі справи через соціальні мережі та надихайте інших також!»,

йдеться в повідомленні на офіційному сайті гурту «Metallica».

«Сьогодні ми відзначаємо Giving Tuesday, глобальний день, коли ми продовжуємо збирати кошти для фонду «All Within My Hands» і рухаємося вперед з нашою місією по боротьбі з голодом, сприяємо створенню стійких спільнот за допомогою навчання робочої сили.

У рамках Giving Tuesday ми раді повідомити, що ми випустимо обмеженим тиражем альбом «Helping Hands… Live & Acoustic At The Masonic». Це буде 140-грамовий кольоровий вініл (140g coloured vinyl) і всі кошти, отримані від продажу, будуть перераховані до благодійного фонду «All Within My Hands». Альбом, який буде доступний на двох дисках, змікшований Грегом Фідельманом (Greg Fidelman) і записаний Рубеном Коеном (Reuben Cohen) у Lurssen Mastering.

Альбом стане доступним 1 лютого 2019 року в незалежній роздрібній торгівлі по всьому світу і цифрових потокових сервісах за попередніми замовленнями, що розпочинаються сьогодні у магазині Metallica і в нашому європейському магазині. На додаток до попереднього замовлення на вінілі, MetStore також представить обмежене видання гравіювання на склі з артворком «One» від Pushead. Ця позиція надійде в продаж о 13:00 за тихоокеанським часом тільки в магазині Metallica.

Завдяки всім вам і нашим щедрим спонсорам, перший концерт зі збору коштів та аукціон зібрали понад 1,3 мільйона доларів! Ці кошти будуть використані для роботи з нашими партнерами у Feeding America та American Association of Community College. Для отримання додаткової інформації та пожертв, відвідайте сайт allwithinmyhands.org. Дякуємо за вашу постійну підтримку та насолоджуйтеся святами!»

Трек-лист прийдешнього альбому:

Disc One / Side A
  1. Disposable Heroes
  2. When A Blind Man Cries
  3. The Unforgiven

Disc One / Side B
  1. Please Don’t Judas Me
  2. Turn the Page

Disc Two / Side C
  1. Bleeding Me
  2. Veteran of the Psychic Wars
  3. Nothing Else Matters

Disc Two / Side D
  1. All Within My Hands
  2. Enter Sandman
  3. The Four Horsemen
  4. Hardwired

 

Metallica: All Within My Hands (AWMH Helping Hands Concert):