Учасники гурту «Metallica» написали близько 20 пісень для нового альбому

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Дивлячись на те, що вокально-інструментальний ансамбль «Metallica» перевидає каталог і збирається відіграти кілька концертів цього літа, це анітрохи не заважає їм займатися новим альбомом.

«Ми охрініти як занурені в процес»,

– наполегливо запевняє Ларс Ульріх (Lars Ulrich) журнал «Rolling Stone».

«У нас багато нових пісень, ми їх поліруємо і злегка коригуємо. Виконано більшу частину роботи».

Metallica написала близько 20 нових пісень для майбутнього альбому, і в найближчому майбутньому почнеться етап пре-продакшена. На запитання, чи можуть фанати очікувати від гурту нових пісень на майбутніх весняних і літніх концертах, барабанщик відповів:

«Сподіваюся, що так. Безумовно».

Єдине в чому Ларс запевняє, принаймні на цей момент, Металіка не планує реліз-сюрприз у дусі Бейонсе або U2.

«Прямо зараз у нас немає планів просто взяти і в четвер викинути його на iTunes, не сказавши нікому ні слова. Такого не буде».

Оскільки Metallica розгрібає, як висловлюється Ульріх, “всіляку всячину” (на кшталт сполучних партій у піснях), вони планують спробувати щось нове в роботі над альбомом.

«Особисто у нас завжди була чітко виражена відмінність між творчим етапом і етапом запису»,

– каже він.

«Цього разу ми намагаємося поєднати дві ці стадії в щось більш взаємопов’язане і позбутися помітного розмежування між цими процесами. Ми хочемо подивитися, чи зможемо ми додати якоїсь творчої цікавості, спонтанності, які бувають, коли вперше граєш пісню в студії. Хочеться все підправити і відшліфувати, але зробити так, щоб це не виглядало вимученим або надто обдуманим. Ми намагаємося знайти цю грань».

Гурт ще не затвердив кандидатуру продюсера для нового альбому.

Нещодавно Ульріх заново відкрив для себе найсвіжіший сингл Metallica «Lords of Summer», який гурт презентував під час торішнього туру.

«Я нишпорив на iTunes і, врешті-решт, став шукати Metallica. Я послухав перші 30 секунд «Lords of Summer» і такий: “Ого! Але ж звучить дуже навіть нічого”. Я не згадував про неї відтоді, як ми востаннє її грали, і подумав: “Не так вже й погано».

І нарешті, Ульріх просить фанатів проявити терпіння.

«Із творчою частиною вже майже покінчено. Просто пам’ятайте, що це потрібно, як і раніше, перекладати на “час Metallica”. Коли я кажу, що ми майже закінчили, це означає наступного місяця або близько того. У житті багато чого відбувається в плані сім’ї та якихось особистих подій… Але ми, безумовно, практично кожен день у роботі».