Стів «Зетро» Соуза: «Наступний диск Металіки стане справжнім поверненням до треш-металічного коріння»

У своєму новому інтерв’ю для онлайн видання «Overdrive», фронтмен гурту «Exodus» Стів «Зетро» Соуза (Steve «Zetro» Souza) поділився своєю думкою щодо майбутнього студійного альбому вокально-інструментального ансамблю «Metallica» та про розвиток їхньої творчості.

«Якщо уважно подивитися на ті платівки, на той прогрес, у річищі якого розвивається Металіка, то для мене стане цілком очевидним, що їхній наступний диск стане справжнім поверненням до треш-металічного коріння. Повірте, вони самі – величезні шанувальники цього жанру, тому я майже впевнений, що вони випустять пісні, які задовольнять смаки всіх тих фанатів гурту, хто останнім часом жадає почути трохи класичного трешу.

Наприклад, увімкніть свіжий диск гурту «Megadeth» – «Dystopia» та спробуйте довести мені, що найперший трек, «The Threat Is Real», не змушує вас просто обісратися від захоплення? Ось як треба відкривати альбоми і грати треш у 21 сторіччі! Думаю, що учасники гурту «Metallica» цілком здатні повторити і перевершити ці досягнення.

Звичайно, був час, коли маса слухачів говорила: “Хто-хто, «Metallica»? Та вони давно здулися!” Багато хто втратив повагу до команди, тому що вони випускали суперечливі релізи. Але, подумайте головою – невже творча еволюція є для вас негативним явищем? Невже ми б раділи десятому за рахунком клону «Ride The Lightning», якби вони просто клепали одноманітні диски з року в рік?

Металіка – чудовий приклад крутого розвитку музичних ідей членів гурту, що безпосередньо відбилося на звучанні їхніх альбомів. Та й, врешті-решт – завдяки своїм пісням вони стали найбільшим гуртом у світі! Про що тут взагалі сперечатися? Я впевнений, що Металіка ще нас здивує!»


Фронтмен гурту «Exodus» Стів «Зетро» Соуза (Steve «Zetro» Souza)