Джеймс Гетфілд на Гелловін перевдягнувся в Едді Мансона з серіалу «Дивні дива»

Джеймс Гетфілд на Гелловін перевдягнувся в Едді Мансона з серіалу «Дивні дива» (Stranger Things)

Це стало найцікавішою метал-історією 2022 року та, з незрозумілих причин, вона все ще продовжує дарувати сюрпризи. Влітку соціальні мережі були в захваті від епічної появи пісні «Master Of Puppets» вокально-інструментального ансамблю «Metallica» в четвертому сезоні серіалу «Дивні дива», що призвело до тижневого ажіотажу як навколо треку, так і навколо Джозефа Квінна (Joseph Quinn) – актора, який виконав в серіалі «Stranger Things» роль металхеда Едді Мансона.

У липні учасники гурту «Metallica» навіть зняли спеціальну версію пісні «Master Of Puppets», синхронізовану з тепер вже культовою сценою «Stranger Things», і група нарешті зустрілася з Джозефом Квінном через кілька тижнів, зігравши з ним трек за лаштунками цьогорічного фестивалю Lollapalooza.

Тепер фронтмен Металіки Джеймс Гетфілд (James Hetfield) згадав Квінна, переодягнувшись на Гелловін у костюм Едді Мансона.

«Едді Мансон вітає з Гелловіном!» – йдеться у підпису, розміщеному поряд із фотографією Джеймса. Фотографія була опублікована пізно ввечері 31 жовтня 2022 року в Instagram-акаунті Металіки, що привело шанувальників у захват (як і слід було очікувати).


Металіка раніше прокоментувала ажіотаж, викликаний появою пісні «Master Of Puppets» у серіалі «Stranger Things» зазначивши:

«Те, як The Duffer Brothers включили музику в «Stranger Things», завжди було на новому рівні, тому ми були просто в захваті від того, що вони не тільки включили «Master Of Puppets» в серіал, але і побудували навколо неї таку ключову сцену.

Ми всі з нетерпінням чекали на кінцевий результат, і коли ми його побачили, то були просто вражені,

– продовжили учасники гурту «Metallica».

Це настільки добре зроблено, що деякі люди змогли вгадати пісню, просто побачивши кілька секунд руки Джозефа Квінна у трейлері!!! Наскільки це шалено круто?

Це неймовірна честь бути такою важливою частиною подорожі Едді і знову скласти компанію всім іншим дивовижним артистам, які беруть участь у серіалі».