Джеймса Гетфілда було помічено з новою подружкою

Нещодавно вокаліст вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) був помічений зі своєю новою дівчиною, а приватні фотографії пари з’явилися у відкритому доступі в Instagram.

Джеймса Гетфілда (James Hetfield) було помічено з новою подружкою

Фронтмен Металіки вже потрапляв у заголовки газет, коли подав на розлучення зі своєю дружиною Франческою (Francesca Hetfield), з якою прожив двадцять п’ять років. Цей несподіваний крок багатьох поставив у ступор, адже їхні стосунки, здавалося, процвітали, а Гетфілд постійно користувався нагодою, щоб похвалити дружину і зробити їй компліменти у різний спосіб.

Тому було зрозуміло, що рішення подати на розлучення далося йому нелегко. Музикант став відкритим і емоційним під час живого виступу лише за кілька місяців до важкого рішення розлучитися з Франческою (у дівочості Франческа Томазі) (Francesca Tomasi).

Але нещодавно Джеймса Гетфілда бачили у супроводі невідомого романтичного супутника, з яким вони весело фотографувалися у різних місцях. В одному з Instagram акаунтів з’явилися знімки, на яких вони цілуються на пляжі і тісно обіймаються.

Здається, Джеймс перебуває у кращому настрої, ніж був раніше, і виглядає задоволеним тим, де він є зараз, або, принаймні, це те, що об’єктиви камер зафіксували на знімках, де він позує поруч зі своєю таємничою партнеркою.