Джеймс Гетфілд був не першим кандидатом для кавер-версії «One» гурту «Apocalyptica»

Гурт «Apocalyptica»

Як виявилось, гурт «Apocalyptica» розглядав й інших кандидатів, окрім Джеймса Гетфілда (James Hetfield), для своєї кавер-версії пісні «One», що виходить на альбомі з назвою «Plays Metallica Vol. 2».

Нещодавно учасник гурту «Apocalyptica» Пертту Ківілааксо (Perttu Kivilaakso) в інтерв’ю для мексиканського видання Summa Inferno розповів про те, як Гетфілд приєднався до них у роботі над піснею:

«І, звичайно ж, на самому початку Джеймс Гетфілд, природно, був для нас вибором номер один, коли ми говорили: “Було б так круто, якби Джеймс виконував свої власні тексти”. Але ми навіть не думали, що він коли-небудь відійде від Металіки, щоб зайнятися чимось іншим. І тому в якийсь період часу у нас з’явилася ідея залучити якогось крутого актора – наприклад Мадса Міккельсена (Mads Mikkelsen) або когось подібного – з чудовим харизматичним голосом».


Він розповів, що сам Гетфілд хотів співпрацювати з «Apocalyptica»:

«Але потім, коли всі наші записи були закінчені і ми підійшли до завершення пост-продакшну альбому, Джеймс раптом повідомив нам, що, по суті, сказав: “Чому б вам не попросити мене зробити [це]?”. Я навіть відчув, що він хотів це зробити – він дуже, дуже хотів [це зробити]. І це був приголомшливий досвід».

 

Apocalyptica — One (ft. James Hetfield & Rob Trujillo) (official Video):


Альбом гурту «Apocalyptica» з назвою «Plays Metallica Vol. 2» виходить 7 липня 2024 року та вже доступний для попереднього замовлення. Продюсером альбому «Plays Metallica Vol. 2» виступив давній партнер гурту Джо Баррезі (Joe Barresi), також відомий своєю роботою з гуртами «Queens of the Stone Age», «Soundgarden», «Nine Inch Nails», та «Tool».

Сет-лист альбому «Plays Metallica Vol. 2»:

  1. Ride the Lightning
  2. St. Anger
  3. The Unforgiven II
  4. Blackened
  5. The Call of Ktulu (in memory of Cliff Burton)
  6. The Four Horsemen (feat. Rob Trujillo)
  7. Holier Than Thou
  8. To Live Is to Die
  9. One (feat. James Hetfield and Rob Trujillo)
  10. One (Instrumental)