Джейсон Ньюстед каже, що концерт гурту «Newsted» у Форт-Лодердейлі є «одноразовим»

Джейсон Ньюстед каже, що концерт гурту «Newsted» у Форт-Лодердейлі є «одноразовим»

Під час ефіру програми “Trunk Nation With Eddie Trunk” на радіо «SiriusXM» 18 квітня 2023 року, колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) розповів про своє рішення реанімувати проект «Newsted», концерт якого відбудеться 20 травня 2023 року на фестивалі Revolution Live у Форт-Лодердейлі, штат Флорида, США (Fort Lauderdale, Florida, USA).

Відповідаючи на питання, як він прийшов до рішення повернути «Newsted» після десятирічної відсутності, Джейсон сказав:

«Це сталося випадково, і ми продовжуємо робити це заради розваги. Це завжди було нашою фішкою – грати з ким завгодно і коли завгодно».

«Близько року тому в цей час «The Chophouse Band» грали в Maltz Theatre в Юпітері, штат Флорида [Jupiter, Florida], і Хесус Мендес (Jesus Mendez Jr.), барабанщик «Newsted» і Джессі Фарнсуорт (Jessie Farnsworth), гітарист, були гостями в кінці цієї програми. Вони прийшли до штаб-квартири, і ми трохи поджемили на стороні. І я думаю, що це зерно проросло. І мені потрібно було закінчити з альбомом «The Chophouse Band» що я і зробив. А потім [я] знову зібрав цих хлопців разом пару тижнів тому. І це було свого роду прозріння – всі посміхалися один одному і були щасливі, що ми все ще живі і все таке. Так що це було головним чином для того, щоб відчути себе живими, відзначити десяту річницю [створення гурту] і знову стати братами».


Щодо того, чи буде концерт Revolution Live одноразовим виступом, чи попереду буде більше концертів «Newsted», Джейсон сказав:

«Це одноразове шоу для розваги, щоб відзначити час, відзначити дату, показати, що ми живі, і кому пощастило бути там, той отримає задоволення від цього».


Він продовжив:

«Я жив у Флориді 25 років. Я робив лише акустичні публічні виступи… Тож це перший раз, коли я звернувся до когось із тих людей, які приходили на виставки та інші подібні заходи. І я запитав: «Де є класне місце, де можна зіграти?» І вони вказали мені на Revolution [Live]. І ми завітали туди.

Я поговорив з деякими людьми там, і вони сказали: «Неодмінно, чувак, приїжджай сюди». І я спілкувався з Хесусом і Джессі, і я прослуховував гітаристів… Ми знайшли хлопця з Каракасу, Венесуела. Зараз він на деякий час у Вест Палмі (West Palm) — Умберто Перес (Humberto Perez) — і він хороший гітарист. Майк Машок (Mike Mushok) [колишній гітарист «Newsted»] не може взяти участь, тому що у «Staind» зараз багато роботи і він там робить свою справу».


Відповідаючи на питання про те, чи хотів би він давати більше концертів або записувати нову музику з «Newsted» у майбутньому, Джейсон сказав:

«Мені подобається ідея можливого перевидання, або щось на зразок лонгплею «Heavy Metal Music», оригінального лонгплею, можливо, з нагоди 10-річного ювілею. Так що якщо такі насіння будуть посіяні, і реакція, яку ми отримаємо тієї ночі, і якщо я знову заведу свій двигун, ніколи не знаєш, що може статися. Але я не хочу казати “ніколи” ні про що з цього. Я справді отримав від цього задоволення».


Також Джейсон Ньюстед повідомив, що на концерті у Форт-Лодердейлі гурт «Newsted» зіграє лише “пару пісень” з альбомів «Metal» і «Heavy Metal Music», а більша частина буде “абсолютно новою”.

 

Newsted – King of the Underdogs (Official Video):