Джо Сатріані та Стів Вай виконали кавер-версію пісні «Enter Sandman» гурту Металіка. Відео

Стів Вай (Steve Vai) і Джо Сатріані (Joe Satriani)

У листопаді 2023 року було оголошено, що Джо Сатріані (Joe Satriani) та Стів Вай (Steve Vai) вперше разом працюватимуть над новою музикою та спільно відправляться в турне в якості хедлайнерів.

Тур «Satch/Vai Tour» офіційно стартував 22 березня 2024 року виступом на Hard Rock Live в Орландо, штат Флорида (Orlando, Florida).

На відкритті шоу Вай зіграв «Teeth of the Hydra», «Tender Surrender», «Little Pretty» і «For the Love of God». Деталі сет-листа Сатріані на цьому виступі важко знайти, але, можна припустити (за аналогією з попередніми виступами), що він складався з пісень «Surfing with the Alien», «Ice 9», «Flying in a Blue Dream».

Однак найбільшої нашої уваги заслуговує вихід на біс, коли Стів Вай і Джо Сатріані (a.k.a Satch) разом виконали три пісні, серед яких і була кавер-версія пісні «Enter Sandman» вокально-інструментального ансамблю «Metallica».

Кадри з виконанням пісні «Enter Sandman» я пропоную вам для перегляду нижче.
 

Коли турне «Satch/Vai Tour» було вперше анонсовано, Джо Сатріані сказав у своїй заяві:

«Кожного разу, коли ми граємо разом, це повертає мене у часи, коли ми були підлітками, коли ми їли і дихали музикою кожну секунду дня, підштовхували, кидали виклик і допомагали один одному бути кращими, якими ми могли б бути. Здається, ми ніколи не зупинялися!»


Стів Вай додав:

«Він мій улюблений гітарист для джему, і тепер у нас з’явилася ще одна можливість зіграти з ним на сцені. Я відчуваю, що ми обидва на вершині своєї гри, і що шоу стане потужним святом найкрутішого інструменту у світі – електрогітари!»