Марк Торіен з гурту «BulletBoys» розповів, що співпрацює з Робертом Трухільйо над новим проектом

Фронтмен гурту «BulletBoys» Марк Торіен (Marq Torien)

У новому інтерв’ю з Марко Сир’яла (Marko Syrjala) для видання Metal Rules фронтмен гурту «BulletBoys» Марк Торіен (Marq Torien) розповів, що співпрацює з басистом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Робертом Трухільйо (Robert Trujillo) над новим проектом.

Він сказав:

«Думаю, я можу випустити кота з мішка. Я працюю над проектом прямо зараз. Я дуже смиренно ставлюся до того, що роблю. Я дуже смиренно ставлюся до цього. Величезна, величезна легенда, його звуть Роберт Трухільйо, і я, я знаю, що ви знаєте, що він з Металіки.

Він попросив мене зробити з ним новий проект. Так що ми працюємо над ним прямо зараз. Ми записали трек, і в найближчі пару тижнів, мабуть, поїдемо кудись. Я збираюся почати його доробляти і все таке».


Марк Торіен також зазначив, що для нього було “великою честю” отримати дзвінок від Роберта Трухільйо із пропозицією заспівати у його новому проекті.

«Роберт – мій найулюбленіший бас-гітарист номер один. Знаєте, він дивовижна людина, такий милий. Я його дуже сильно люблю. Але я був дуже схвильований, коли він мені подзвонив, тому що я не часто отримую такі дзвінки.

Люди говорять про мої музичні здібності і про те, що я на дуже високому рівні, але мені ніколи не дзвонять, а йому було важко знайти мій номер. Він не міг знайти нікого, хто б міг взяти мій номер. Він каже: “Я не зміг нікого знайти. Можна мені номер Марка? Я хочу, щоб він побачив. Ну ж бо. Ходімо. Так що з ним було весело, і ми не дуже добре знали один одного, але через певні… Його кращий друг і Айра [Блек (Ira Black), нинішній гітарист гурту «BulletBoys»] допомогли дати людям мій номер телефону. І я просто обожнюю спілкуватися з ним, тому що він одна з найбільш приземлених, люблячих душ, з якими я коли-небудь зустрічався. У нього просто велике серце, і він весь у музиці. І я думаю, що саме тому ми підходимо один одному. Я такий самий».


На питання, чи є у них назва для цього проекту, Марк відповів:

«Ні, ще ні. Я дуже схвильований цим. І його партнер по написанню пісень, Арманд [Сабаль-Лекко (Armand Sabal-Lecco)], який, власне, працював з ним, і у них є матеріал вже пару років, але у них було кілька вокалістів, про яких він мені розповідав, але хлопець просто посварився і не захотів цим займатися».


Потім Торіен трохи розповів про музичний напрямок:

«Для нього це побічний проект. Праця любові. І я просто дуже схвильований цим. Це дуже, дуже фанк. Він дуже орієнтований на фанк. Трохи панк-року. Трохи R’n’B, але дуже фанковий».