Пісня гурту «Metallica» на яку хотіли б зробити кавер «Amon Amarth»

Вокаліст гурту «Amon Amarth» Йохан Хегг (Johan Hegg)

Інтерв’юер радіостанції 96.7 KCAL-FM з ніком “Radioactive MikeZ” взяв інтерв’ю у вокаліста гурту «Amon Amarth» Йохана Хегга (Johan Hegg) й запитав фронтмена, на яку пісню вокально-інструментального ансамблю «Metallica» він хотів би зробити кавер-версію разом з «Amon Amarth».

«О, вау. Думаю, одна з моїх найулюбленіших пісень, на яку я б із задоволенням зробив кавер і яка, на мою думку, також стала б чудовою дез-метал-піснею, – це «The Thing That Shouldn’t Be». Я обожнюю цю пісню. Але в іншому… «Trapped Under Ice» – теж приголомшлива пісня. «Fight Fire With Fire» – теж блискуча пісня. Мій улюблений альбом [Metallica] – «Ride The Lightning», так що можливо одна з пісень звідти. Але я вважаю, що «The Thing That Shouldn’t Be» могла б стати приголомшливою дез-метал-піснею, тому що вона дуже важка».


Коли інтерв’юер припустив, що «The Thing That Shouldn’t Be» є раннім предтечею дез-металу, Хегг відповів і поділився спогадами про те, що бачив її виконання наживо.

«Можливо. Гадаю, «Death» робили те ж саме, що і вони, коли вийшов цей альбом, або, принаймні, вони почали, я думаю, дуже рано з подібними важкими речами.

Це цікаво, тому що я думаю, що Металіка провели турне – я забув, коли це було, але це було майже 25 років тому або близько того – де вони запитували фанатів, що вони хотіли б почути. І в Швеції ця пісня зайняла дуже, дуже високі позиції, так що вони зіграли її наживо у Швеції, і мені вона дуже сподобалася. Так що це було приголомшливо».