Кірк Гемметт про новий альбом

Кірк Гемметт про новий альбом

Гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт заявив, що його гурт уже написав “близько п’ятнадцяти пісень” для свого нового альбому, але не має наміру зупинятися на досягнутому і продовжує захоплено займатися написанням творів.

«Альбом, звісно, ще на ранній стадії,

– каже музикант. –

У нас уже є близько п’ятнадцяти пісень, але поки ми перебуваємо на творчій хвилі, ми продовжуватимемо писати й надалі, поки не набереться хоча б дюжина міцних композицій. Потім настане черга студії і Ріка Рубіна (Rick Rubin). Але зараз ми пишемо, поки пишеться. Іноді виходить так, що складаємо цілих дві-три пісні за тиждень, що, як я вважаю, дуже здорово. Ми працюємо вчотирьох, ніхто не стоїть у нас над душею, тому працюється дуже добре».

Нагадаємо, новий альбом гурту Металіка стане першою роботою гурту починаючи з 1988-го року, записаною без участі беззмінного продюсера Боба Рока. Його місце зайняв відомий Рік Рубін (повне ім’я – Frederick Jay Rubin), і музиканти більш ніж задоволені своїм новим “шефом”.

«У Ріка залізна репутація,

– вважає фронтмен гурту Джеймс Гетфілд. –

Але він не пресингує. Він не сидить разом із нами щодня в студії. Він з’являється тоді, коли він справді потрібен, тож загалом ми надані самі собі і можемо робити, що хочемо і як хочемо. Раніше було не так. На записі «St. Anger» пам’ятаю наші нескінченні міркування про те, що відбувається, що може трапитися і що вийде в кінцевому підсумку. Зараз ми почуваємося вільними. Ніякого тиску. Це здорово».

Свій новий альбом музиканти планують випустити вже на початку 2007-го року.