Кірк Гемметт прийняв участь у створенні нового сінглу «Runaways» гурту «Goodnight, Texas»

Учасники фолк-гурту «Goodnight, Texas» об’єдналися з гітаристом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірком Гемметтом (Kirk Hammett) для створення нового потужного синглу «Runaways».

Кірк Гемметт прийняв участь у створенні нового сінглу «Runaways» гурту «Goodnight, Texas»

Патрік Дайер Вольф (Patrick Dyer Wolf) і Аві Винокурт (Avi Vinocurthe) – два музичних автори, що складають основу музичної творчості «Goodnight, Texas», виходять на хард-рокову арену у супроводі Кірка Гемметта, про співпрацю з яким Патрік коментує так:

«Це найважча пісня з усіх, що ми коли-небудь записували. Це значною мірою завдяки справжньому, абсолютно вінтажному вау-соло [wah solo] Кірка Гемметта на його легендарній гітарі «Greeny», про яку я щодня думаю.

Головний риф ховався в моїх чернетках, як звір у клітці, з часів нашого останнього альбому. І десь минулого року ми вирішили, що настав час його випустити. Ми не відмовляємося від наших банджо і мандолін, і насправді, там є банджо; якщо примружитися, ви можете його почути. На даний момент ми граємо на подвійній електриці, Скотт [Scott Padden] замінив щітки на палички, Кріс [Chris Sugiura] б’є по басах, і на таймінгу 2:25 з’являється металева легенда».


Гітара «Greeny», про яку згадує Патрік Дайер Вольф, є відсиланням до того, що Кірк нещодавно придбав всесвітньо відому зелену Les Paul 1959 року, яка належала Пітеру Гріну (Peter Green) – гітаристу «Fleetwood Mac», потім протягом тридцяти років використовувалась Гері Муром (Gary Moore), перш ніж попала до рук Кірка Гемметта.


Анімаційний кліп (official video) на пісню «Runaways» від гурту «Goodnight, Texas» ви можете переглянути нижче.


Goodnight, Texas – Runaways (feat. Kirk Hammett):