Ларс Ульріх про новий альбом гурту «Metallica»: «Я б сказав, він вже майже готовий»

Гурт «Metallica»

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) у нещодавньому інтерв’ю розповів журналу «Rolling Stone», що довгоочікуваний новий альбом гурту Металіка “вже в дорозі”. Він додав:

«Взагалі-то він може вийти в будь-який момент. Є така приказка: де є життя, там є надія».

На запитання, чи записано вже новий альбом гурту «Metallica», Ларс Ульріх відповів:

«Я б сказав, він вже майже готовий. Є багато інших обов’язків, про які ми повинні подбати. Життя Металіки в ці дні – це не тільки робити записи. Це всякі штуки, ми відігравали концерт на AT&T Park, він робить те, а я роблю це. У нас є різного роду прийоми, до яких ми звертаємося. Але запис починає працювати там, де нічого іншого більше не відбувається».

Та продовжив:

«А якщо серйозно, то взагалі-то це те, що нам подобається. Це працює для нас. Це не просто “запис, тур, запис тур”, нам подобається робити це. Наступного тижня ми збираємося зробити День Музичного Магазину і робити там всякого роду цікаві штуки. Багато всього відбувається постійно, але запис майже готовий».

 

Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт зі свого боку в інтерв’ю для газети «Alternative Press» розповів, що гурт має “досить багато” всього – вони найняли Грега Фідельмана (Greg Fidelman) як продюсера для свого альбому. Кірк сказав:

«Ми б не взяли жодного іншого продюсера».

Розповідаючи про те, яку точно роль виконуватиме Фідельман у процесі, Гемметт пояснив:

«Іменитий продюсер сам по собі є трохи неоднозначним. Усе по-різному від людини до людини. Якщо ви дотримуєтеся традиційної термінології, то ми зробимо це з Грегом, мабуть».

Порівнюючи Фідельмана з іншими продюсерами, які працювали з Металікою в минулому, Кірк сказав:

«Ви можете назвати Ріка Рубіна продюсером, але він зовсім інший тип, на відміну від продюсера Боба Рока, який є тут у кожній ноті. І в той же час Рік Рубін отримує готовий матеріал. Грег Фідельман зовсім інший тип продюсера, він разом з операторами завжди шукає шляхи, щоб рухати проєкт уперед».

Гемметт додав:

«Грег справді той, з ким приємно працювати. Навіть попри те, що він може трохи бути наглядачем, він прислухається до тебе. Він знає, як використовувати батіг і не вивести людей із себе».

Кірк розповів, що “найважчою” частиною запису нового альбому «Metallica» є координація графіків усіх учасників гурту, зазначаючи:

«Життя вносить свої корективи. Ми намагаємося записати альбом і виїхати в тур, намагаємося бути гуртом, але всі усвідомлюють, що, якщо в когось виникають сімейні обставини, то вони переважають над усім».