Ларс Ульріх про можливість виходу «Metallica» на пенсію

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) розповів про перспективу виходу Металіки на пенсію.

Ульріх поспілкувався з журналістами виданням Revolver, де обговорив можливість одного дня “натиснути на гальма” назавжди:

«Це не те, про що ми багато говорили, ні. Я думаю, що більша частина енергії та ресурсів йде на те, щоб залишатися здоровим, залишатися згуртованим, залишатися функціонуючим.

З віком я витрачаю все більше і більше часу на щоденні тренування, на кардіо, на силові тренування. Я прикутий до свого пелотону [Peloton] годинами на день. Це все про намагання залишатися здоровим: здорова їжа, здоровий спосіб життя, все, що кожен з нас повинен зробити для цього»,

– сказав він.

«Очевидно, що є момент, коли організм, можливо, не буде функціонувати більше на якомусь рівні, коли ми не зможемо грати «Battery» або «Master of Puppets», або подібні пісні».


Барабанщик пожартував, що деякі люди в коментарях можуть припустити, що вони вже на цьому етапі:

«Але єдине, що я можу сказати, це те, що цього ще не сталося, постукайте по дереву».

Ларс додав:

«Сподіваюся, це не станеться ще деякий час. Я маю на увазі, що Маккартні [McCartney] вже перевалив за 80 років. The Stones все ще на сцені. Спрінгстін [Springsteen] тільки почав свій тур».