Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх запускає власне радіо-шоу «It’s Electric!»

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) анонсував запуск власного радіо-шоу. Шоу називається «It’s Electric!» і виходитиме на станції «Beats 1» на платформі Apple Music.«Моя мрія 16-річного підлітка – зробити радіо-шоу зі світовою аудиторією»

– розповідає Ларс.

«Ми їздимо по всьому світу. Ми дивимося різні музичні гурти. І я збираюся зіграти вам купу справді класної музики, здебільшого таких гуртів, яких ви не знаєте; багато команд, з якими я сам щойно познайомився. Ми не віримо в кордони, і ми відкриті для всього. У мене є деякі гості, які телефонують, і вони обіцяють мені, що в мене буде це шоу щотижня».

Згідно з інформацією в офіційному блозі гурту «Metallica», ми почуємо багато різних розповідей Ульріха, зокрема “не підготовлені, не фільтровані та такі, що не мають жодного жанрового вимислу”. У першому епізоді обговорюватимуться артисти, яких ми, найімовірніше, не чули, і послухаємо кілька треків улюблених музикантів Ларса. На перший випуск передачі запрошений спеціальний гість – Іггі Поп (Iggy Pop). Удвох вони розмовлятимуть про проведений спільно час у Мехіко. Й, оскільки планується кілька випусків шоу, ми почуємо більше про музику в цілому, а не тільки про метал. Ульріх готовий поділитися музикою в жанрах хіп-хоп і етнічною музикою, розповісти про сумні епізоди, з якими стикається музична індустрія, і багато іншого.

Перше шоу вийде в ефір 7 травня – о 15:00 за тихоокеанським часом, о 18:00 за східним, опівночі за центральноєвропейським часом


Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх запускає власне радіо-шоу «It's Electric!»