Heavy Metal аукціон. У вас з’явився шанс придбати для себе частинку історії Heavy Metal

Heavy Metal аукціон. У вас з'явився шанс придбати для себе частинку історії Heavy Metal Аукціон предметів, що належать грандам металу, заплановано на 6 листопада 2004 року, його проведуть у центрі Манхеттену в Hard Rock Cafe. Серед представлених заявлені речи, що належать Metallica, Ozzy Osbourne, KISS і Van Halen.

Очікується багато різних лотів, які виставляє засновник компанії Megaforce Records Джон Зазула (Jon Zazula) і які належать гурту Металіка. Наприклад, тексти пісень до дебютного альбому «Kill ‘Em All», написаних рукою Кліффа Бертона і Ларса Ульріха.

Загалом на продаж виставляється понад сто різних лотів, зокрема оригінальна обкладинка (artwork) альбому гурту Металіка «Master Of Puppets» (орієнтовна ціна $7000), електрична бас-гітара Кліффа Бертона (орієнтовна ціна $7000-$9000), нагорода гурту Guns N’ Roses за відео «Sweet Child O’ Mine», яку вони отримали в 1989 році на церемонії MTV Music Award.

Не засмучуйтеся, якщо у вас немає таких великих грошей. Не всі ціни будуть позамежними. Зокрема ви зможете придбати сценічний костюм, що належить Полу Стенлі (Paul Stanley) з гурту KISS приблизно за $300. Або, наприклад, нагороду Оззі Осборна (Ozzy Osbourne) за його платиновий альбом «Blizzard of Ozz», яка коштуватиме $500.

Для тих, хто не зможе потрапити до місця торгів 🙂 , повідомляємо, що онлайн версія першого metal аукціону буде доступна на сайті аукціону за адресою http://www.julienentertainment.com

Не проґавте свій шанс!