На сайті «Lego Ideas» з’явилась відтворена сцена з турне «M72 World Tour» гурту «Metallica»

Lego M72 World Tour Stage

Цікава ідея з’явилась на сайті «Lego Ideas». Один з шанувальників створив дивовижну модель сцени (M72 World Tour Stage) вокально-інструментального ансамблю «Metallica». Сцена використовується Металікою саме зараз, під час світового турне «M72 World Tour» на підтримку нового альбому «72 Seasons» гурту.

Ідея, як ви вже зрозуміли, виникла в одного з шанувальників Металіки, який був вражений фотографіями і відео, які він бачив в Інтернеті, на яких була зображена величезна сцена і вежі, що демонстрували фантастичне відео і сліпуче світло.

Відтворена сцена складається з 2972 деталей, з повним описом яких ви можете ознайомитися безпосередньо на сайті «Lego Ideas».


Lego M72 World Tour Stage


«Захоплений, я вирішив зібрати фотографії та зробити нотатки з усіх концертів у Європі, а потім провести липень, працюючи над прототипами»,

– розповідає автор ідеї в описі на сайті.

«У серпні я почав розміщувати замовлення і будувати на вихідних, а також вести хроніку всього цього в Instagram. До жовтня я закінчував сцену і переконувався, що у мене є всі необхідні частини для веж».


Lego M72 World Tour Stage

 

Автор іграшкової сцени підсумовує свої думки:

«Чому це може бути гарним набором? Є дві причини: LEGO та Ларс Ульріх [Lars Ulrich]. Можливо, це два найвідоміші експортні товари Данії. Краще запитати: “Чому цього досі не сталося? Як цього досі не сталося? І фанати LEGO, і фанати Металіки є завзятими колекціонерами, і фанати бувають різного віку, і це набір, який може сподобатися кожному.

Я сподіваюся, що коли фанати LEGO подивляться на нього, вони оцінять не тільки те, що все це побудовано фізично, але й мої методи побудови круглої сцени, багаторівневої сцени та веж. Я сподіваюся, що коли фанати гурту «Metallica» подивляться на нього, ті, хто вже бачив концерт особисто, повернуться в ті дві незабутні ночі, ті, хто піде в 2024 році, стануть ще більш схвильованими перед своїми концертними вихідними, і всі скажуть: Я ХОЧУ ЦЕ для своєї колекції!»

 

Lego M72 World Tour Stage


До речи, кожен з нас може вплинути на те, щоб ця ідея була відтворена компанією LEGO для всіх охочих.

«Якщо ви хочете одного дня побудувати його, будь ласка, витратьте хвилину (це все, що потрібно!), щоб створити обліковий запис LEGO IDEAS і натисніть кнопку ПІДТРИМАТИ. Для того, щоб вона пройшла далі, необхідно набрати 10000 голосів і бути розглянутою компанією LEGO як потенційний набір, який можна купити або зібрати. Поділіться посиланням на вашу улюблену соціальну мережу, щоб інші також змогли побачити та підтримати його. Дякуємо за вашу підтримку!»


Lego M72 World Tour Stage