Доро Пеш представила кавер на пісню «The Four Horsemen» гурту «Metallica»

Doro - «Conqueress – Forever Strong And Proud»

Сьогодні в рамках рубрики “Триб’юти та кавери” сьогодні пропоную вашій увазі кавер-версію пісні «The Four Horsemen» вокально-інструментального ансамблю «Metallica» у виконанні Doro.

Doro (Doro Pesch) (Доро Пеш або Дороті Пеш) – колишня солістка гурту «Warlock». Після розпаду гурту і дотепер займається сольною кар’єрою.

На новому альбомі «Conqueress – Forever Strong And Proud», який вийшов 27 жовтня 2023 року, Доро, серед дев’ятнадцяти пісень представила п’ять кавер-версій. Серед яких і кавер на пісню «The Four Horsemen» від Металіки.

«Знову ж таки, було багато роботи, але вона того варта, і ми отримали масу задоволення. Ми записали 19 пісень, і кожна з них має свою магію. Тут є класичні метал-треки, багато епічних гімнів, чудові рок-номера для радіо і, звичайно ж, знову чудові балади Доро!»

На додаток до 14 звичайних пісень, «Conqueress – Forever Strong And Proud» включає великий бонус з п’ятьма бонусними треками. Серед них і вражаюча кавер-версія «The Four Horsemen» гурту Металіка»

– йдеться в описі до альбому.


«Ми зробили кавер на честь 40-річчя дебютного альбому Металіки «Kill ‘Em All»,

– пояснює Doro.

«Ми відіграли чимало концертів з хлопцями у 80-х, я думаю, це були одні з перших концертів «Metallica» в Європі, ще в Нідерландах. Я великий фанат, і було дуже весело записувати цю пісню».

 

Doro – The Four Horsemen: